Přípravky na hubnutí

Existuje několik důležitých faktorů pro výběr účinného přípravku na hubnutí. Neměla by rozhodovat pouze reklama, ale také věhlasnost výrobce, kladné doporučení uživatelů a samozřejmě výborná kvalita ingrediencí. Jsou hubnoucí přípravky opravdu účinné?

Nabízíme malý příklad pro začátek - představme si stovku lidí ve věku od 15-55 let. Agentura zabývající se statistickými údaji potvrdila, že z těchto sto lidí devět osob trpí vysokým krevním tlakem, dvanáct osob trpí zvýšeným cholesterolem a každý třetí člověk z této stovky bojuje s nadbytečnými kily. Docela odstrašující čísla, nemyslíte? Možná patříte do skupiny lidí, kteří již několik let marně bojují s nadváhou. Zkoušela jste hubnoucí prášky, diety, cvičení... nezabíralo nic! Vzdala jste jakoukoliv šanci na vysněnou postavu?! Možná ještě není vše ztraceno.

Přípravky na hubnutí - fungují?

Otázkou, kterou si klade snad každá žena, je -** fungují přípravky na hubnutí** nebo se jedná pouze o reklamní taháky? Pravda je taková, že 90% hubnoucích přípravků opravdu zabírá. Je však důležité uvědomit si, co naše tělo skutečně potřebuje. Mohou nám k tomu pomoci i odborníci z oboru dietologie. Zeštíhlující výrobky se liší svým složením. Některé nabízejí podporu regenerace povislé pokožky, jiné podporují elastičnost a pružnost, další mohou budovat svalovou hmotu na úkor tukové tkáně...

Přípravky pro hubnutí** můžeme dostat v lékárnách i drogériích**. Vybrat si smíme z několika typů a druhů. Mohou být užívány ve formě tablet, tekutých sirupů, prášku rozpustných ve vodě a také v podobě mastí, olejů a tělových mlék. Skutečně není potřeba ohrnovat nos nad přípravky pro hubnutí. Nečekejme však závratné zázraky. Rozumný přístup je důležitý. Nejúčinnějším pomocníkem při** hubnutí** se stále jeví pravidelný pohyb a hlídání přísunu kalorií.

Doplňky stravy

Hubnoucí přípravky ve formě tablet a sirupů nazýváme jako "doplněk stravy". Jsou běžně k dostání v lékárnách, avšak ne každý člověk jejch účinkům věří.

  • L - karnitin - buduje svalovou hmotu a zvyšuje energii v organismu
  • Chrom a garcínia - regulují krevní cukr a tlumí pocit hladu
  • Chitosan a vláknina - odvádí z těla tuky ještě dřív, než se vstřebají do organismu
  • Přírodní kofein - kofein obsažený např. v zeleném čaji či z guarany doplní tělu energii a navodí pocit aktivity
  • L - karnitin s koenzymem Q10 - toto spojení plní výbornou kombinaci regenerace organismu a podporuje spalování tuků. Nezanechává pocit únavy a skvěle nastartuje tělo k hubnutí.

  • Redukční čaje nejsou příliš účinné, i přesto že stále vedou na prvních příčkách oblíbenosti a pohodlí. Obsahují velmi malé procento účinných látek pro redukci tukové hmoty. Neúčinné se jeví i "zázračné" reklamní, vibrační a elektronické pásy - na ty rovnou zapomeňte!

  • Dietní koktejly fungují pouze jako další doplněk stravy. Rozhodně je nezkoušejte nahradit za hlavní jídlo dne. Tak jako u ostatních podobných přípravků, i zde hrozí jojo-efekt v případě trvalého přerušení užívání. Zhubnout je možná snadnější než si váhu udržet. V boji s chutěmi Vám některé prostředky skutečně mohou pomoci zvlášť pokud trpíte nepřekonatelnou touhou po sladkém. Informujte se o jejich účincích s Vašim lékařem či dietologem.

Strie a celulitida

Eliminace celulitidy a strií není neřešitelný problém, i přesto že těmito "vadami na kráse" trpí většina z nás a nejen ženy. Kosmetické přípravky proti striím jsou stále velmi oblíbené a žádané. Obsahují živiny a plno léčivých látek, které Vás dovedou strií i celulitidy zbavit - samozřejmě v kombinaci s pitným režimem, pravidelnou stravou a pohybem. Velmi moderní jsou dnes i tzv. "hubnoucí spreje", které seženete v lékárně i drogeriích. Jednoduše je aplikujete na pokožku, rozetřete a výsledek pevnější a hladší kůže bude viditelný již za pár minut.

Za zkoušku nikdy nic nedáte! Zkuste se poradit se svým okolím a kamarádkami. Mnohé z nich díky hubnoucím přípravku skutečně zhubly.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10258 (vitejdoma.cz/rodina#9834)


Přidat komentář