Shiatsu masáže

Pokud trpíte problémy, ať už fyzickými či psychickými, na které klasičtí lékaři neznají odpověď, proč nezkusit netradiční medicínu? Shiatsu masáž se na takovéto neduhy perfektně hodí!

Doporučujeme:

  • Masáže v Rožnově pod Radhoštěm a okolí - Odpočiňte si a relaxujte u masáže ve volném sportovním oblečení , při doprovodu relaxační hudby , vůně vonné tyčinky v masážním salónku na speciální matraci vyrobené k tomuto

Pravděpodobně každý z nás někdy zatoužil zažít něco nového, dosud nepoznaného. Pokud zároveň patříte mezi tu většinu v dnešní hektické době, která téměř bez přestání trpí bolestmi zad a krku nebo jiných částí těla, jste dlouhodobě ve stresu či máte jen sedavé zaměstnání, měli byste rozhodně vyzkoušet Shiatsu masáže. Dopřejte si čas jen pro sebe a vyplňte ho relaxací,** uvolněním** a** zbavením se potíží**.

O Shiatsu masáži

Tyto masáže mají svůj původ v japonské masážní technice Anma, jejíž kořeny vychází z tradiční čínské medicíny. Hlavním úkolem je dosáhnout osvěžení, uvolnění a dokonalé** relaxace organismu i mysli**. Celý proces trvá přibližně 1-1,5 hodiny. Při masáži bývá často pociťován hřejivý pocit nebo mravenčení, vycházející z rukou maséra.

Shiatsu masáž – co to je?

Hlavním cílem masáže je podpořit proces sebeuzdravování a osobního růstu prostřednictvím energií v těle. Pohodu člověka chápe Shiatsu jako jednotu 3 prvků: těla, mysli a duše.

Tato masáž probíhá na zemi, na futonové podložce. Velmi nevšední je Shiatsu masáž v tom, že klient při ní zůstává oblečený. Je proto vhodné přinést si na masáž pohodlný úbor, ve kterém se vám bude dobře relaxovat. Masáž využívá především** tlaku prstů a dlaní** a vedle toho také loktů, kolen a chodidel. Dochází k dotyku, tlaku či protahování, které mají za úkol uvézt do pohybu energii v akupunkturních drahách. Dochází pouze k nenásilných praktikám, při kterých se masér (terapeut) snaží pomoci klientovi vrátit se do rovnováhy a spojit se se svým vlastním já.

Na jaké problémy je Shiatzu vhodná?

Použití je široké. Velmi dobré výsledky má u potíží neurčitého původu, kde příčina je jen těžko zjistitelná. Její účinnost je vysoká u psychosomatických potíží a dále se používá jako podpůrná léčba různých druhů psychických onemocnění. Je vhodné ji aplikovat při rekonvalescenci a prevenci nejrůznějších civilizačních chorob. Má pozitivní účinky na problémy s dýchacím ústrojím, při alergiích nebo např. ke zmírnění stresu. Bývá často používána pro celkovou regeneraci sportovců. Velmi vhodnou je také pro těhotné ženy, u kterých působí jako prevence křečových žil, bolestí zad a především upevňuje vztah matky a plodu.

Pokud vás tedy trápí „záhadné“ bolesti hlavy, zad a podobně nebo se vás jen drží špatná a podrážděná nálada, jste vyčerpaní, bez chuti do života, potom je Shiatsu masáž vhodným a přitom velmi příjemným řešením. Poznejte sami sebe, najděte příčinu a přirozenou cestou ji odbourejte. Čas i finanční prostředky, které věnujeme sami sobě se určitě oplatí. Vždyť, je něco cennějšího, než naše vlastní zdraví?

Doporučujeme:

  • Masáže v Rožnově pod Radhoštěm a okolí - Odpočiňte si a relaxujte u masáže ve volném sportovním oblečení , při doprovodu relaxační hudby , vůně vonné tyčinky v masážním salónku na speciální matraci vyrobené k tomuto

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10232 (vitejdoma.cz/rodina#9852)


Přidat komentář