Motorové tříkolky

Motorová tříkolka je stále velmi oblíbeným dopravním prostředkem pro všechny generace lidí. Pokud přemýšlíte, čím na narozeniny či Vánoce obdarovat své blízké, rozhodně se poohlédněte po tříkolkách - oslníte jimi nejen své děti, ale určitě i prarodiče!

Doporučujeme :

  • Exkluzivní tříkolky Brno - Najdete zde 8 základních typů motorových tříkolek. Možnost individuální modifikace dle přání zákazníka**. Velké množství doplňků**, výběr barvy karoserie a potahů. Pan Urban se mimo motorové tříkolky** specializuje i na přívěsy Excalibur**. S Excaliburem Carrier dopravíte a uskladníte cenné vybavení a dopravované zboží suché, bez problémů a bezpečně.

Éra** motorových tříkolek** se pamatuje už od roku 1895. Na trh je jako první předvedla francouzská firma De Dion Buton. Tyto stroje však ve svých začátcích působily poněkud primitivně a jednoduše. Postupem let se však tříkolky stále více zdokonalovaly a počátkem dvacátého století  se vývoj těchto dopravních prostředků výrazně pohnul kupředu.

Povinná výbava motorových tříkolek

I motorové tříkolky jsou povinny vést si sebou** povinnou výbavu**. Ta se skládá z náhradních pojistek, náhradních žárovek a nářadí určeného k jejich výměně. Motorovou tříkolku smíte řídit s řidičským průkazem typu B1.

Móda i praktičnost

Pamětníci si jistě ještě vzpomenou na doby slavného "Veloruxu", který byl takovou hybridní kříženinou automobilu a motorky. Dnešní moderní doba nabízí na trhu velké množství motorových tříkolek pro děti, dospělé, starší generaci i postižené. Pro některé představují** tříkolky** praktický dopravní prostředek, díky kterému si mohou zpestřit všední volný den, pro další spíše znamená módní ikonu dopravy.

Sportovní tříkolky

Tříkolku si dnes můžete nechat vyrobit i na míru. Pokud si plánujete pořídit tříkolku hlavně pro sportování, specializované firmy Vám dokáží vyrobit "stroj" přesně podle Vašich požadavků a potřeb. Motorové tříkolky určené na sport jsou spolehlivé a bezpečné. Jsou určené pro vyšší rychlosti a nerovné terény. Mívají odpruženou vidlici a velmi kvalitní brzdový systém.

Tříkolky pro dospělé, babičky i dědečky

Tříkolky pro dospělé jsou oblíbené především pro svou lehkou ovladatelnost, cenovou dostupnost a nenáročnost údržby. Konstrukce těchto tříkolek umožňuje snadný nástup i výstup, což ocení především starší ročníky. Vyrábí se s vysokou škálou doplňků a příslušenství s možností přidání nákupního košíku. Řídítka i sedlo bývá výškově nastavitelné. Tříkolky většinou uvezou člověka s hmotností až 95 kg a navíc ještě 25 kg nákladu. Celé řešení motorové tříkolky je situováno pro lidi s výškou max. 190 cm.

Tříkolky pro děti

Nosnost těchto tříkolek určených dětem bývá cca 45 kg. Tříkolky jsou velmi bezpečné a spolehlivé a vlastní kvalitní převodovku. Jsou určeny pro děti, které ještě neumí nebo nemohou jezdit na kole. Důležitým faktem je to, že tyto tříkolky nejsou vhodné pro provoz na silnicích.

Tříkolky pro postižené

I lidé s postižením si mohou přijít na své a naplno využít svůj volný čas spjati s přírodou, protože i pro ně se dnes vyrábí speciální motorové tříkolky.** Mají velmi kladný vliv** na kondici, psychiku i rehabilitaci. Umožňují postiženým lidem samostatnou jízdu bez pomoci. Modely těchto tříkolek je schváleny Ministerstvem dopravy a v jejich zvláštní výbavě nechybí klipsy na pedály, držáky na berle, zrcátko ani 3-rychlostní měnič převodů.

Chopper - mužská chlouba

Mezi opravdu výstavní kousky motorových tříkolek patří bezesporu chopper! Jeho jízdní vlastnosti ani užitek není nijak vábivý, přesto se jím jeho majitelé mohou pyšnit již několik řádek let. Pro mnohé pány představuje chopper srdeční záležitost. Cena tohoto "miláčka" začíná někde u 350ti tisíc korun a končí až někde za půl milionem. V chopperu je velmi nízké usednutí. Nabízí se zde také široká zadní kola (295mm). Ovládání tohoto stroje však vyžaduje pravidelný cvik.

Ať už se rozhodnete jakkoli, motorová tříkolka má před sebou ještě hodně slibnou budoucnost. Technika i elektronika se totiž neustále rozšiřují.

Doporučujeme :

  • Exkluzivní tříkolky Brno - Najdete zde 8 základních typů motorových tříkolek. Možnost individuální modifikace dle přání zákazníka**. Velké množství doplňků**, výběr barvy karoserie a potahů. Pan Urban se mimo motorové tříkolky** specializuje i na přívěsy Excalibur**. S Excaliburem Carrier dopravíte a uskladníte cenné vybavení a dopravované zboží suché, bez problémů a bezpečně.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10239 (vitejdoma.cz/rodina#9906)


Přidat komentář