Kšiltovky a bekovky frčí

S kšiltovkami přišli hvězdy Hollywoodu (kšiltovku nosí i latinskoamerická hvězda Jenifer Lopez), když je začaly nosit, jak na ranní běhání, tak jako skvělou pomůcky k maskování před fanoušky.

Postupný obrovský rozkvět

Kdysi se kšiltovky nosily jen při sportovních příležitostech, ale ty časy jsou dávno pryč. Módní návrháři čepice přetvořili tak, že některé se dají zařadit i do elegantní módy. S kšiltovkami přišli hvězdy Hollywoodu (kšiltovku nosí i latinskoamerická hvězda Jenifer Lopez), když je začaly nosit, jak na ranní běhání, tak jako skvělou pomůcky k maskování před fanoušky. Celý svět se jimi nechal inspirovat a od té doby prodělaly kšiltovky obrovský rozkvět.

Bekovka

Pokud vám připadá, že s kšiltovkou vypadáte moc klukovsky, i když to vůbec nevadí, vyzkoušejte bekovku. Vypadá o něco elegantněji a má, tak jako kšiltovka, několik variant, stačí si jen vybrat.

Modní doplňek

Asi žádný z módních doplňků vám neposkytne takovou službu jako kšiltovka či bekovka. Nejenže oživí váš nenápadný outfit, ale poslouží i prakticky. Pod čepicí se ubráníte úpalu, v zimě vás zahřeje a schováte pod ní mastné nebo neupravené vlasy, oteklé oči a dokonce i špatnou náladu. Tak proč si aspoň jeden módní kousek nekoupit?

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10215 (vitejdoma.cz/rodina#5845)


Přidat komentář