Dovolená a flirtování

Na dovolené si budete chtít užít zřejmě každou chvilku neznámého. Proto zapomeňte na pomalé oťukávání a stydlivé úsměvy. Doma mají své kouzlo, ale dovolená rychle ubíhá..

Dovolená = do akce!

Na dovolené a na pláži asi těžko seženete muže k delšímu vztahu. Chystáte se letos u vody, na pláži, mimo domov prožít něco odvázanějšího? Mějte na paměti, že příležitosti k flirtování budou, ale musíte je vzít do rukou. Pokud se vám opravdu někdo líbí a chcete ho získat (a uvědomujete si všechna rizika), klidně dejte najevo, že s vámi lomcuje touha. Dávejte to najevo každým pohybem těla, přímými pohledy do očí. Na pláži použijte starý trik s opalovacím krémem – pomalu a smyslně si roztírejte krém po těle, nebo požádejte krasavce na vedlejší osušce, aby vám natřel krémem záda. A to už může být dalším krokem k …

Čas rychle běží...

Na dovolené si budete chtít užít zřejmě každou chvilku neznámého. Proto zapomeňte na pomalé oťukávání a stydlivé úsměvy. Doma mají své kouzlo, ale dovolená rychle ubíhá.. Pokud se na vás vámi vybraný muž podívá víc než dvakrát za tři minuty, odhoďte stud a zamiřte k němu. Navažte kontakt – nezapomeňte, že v téhle sváděcí hře jde především o zábavu.

Udělejte si na něj čas

Doma je pro muže vzrušující, když jste nedostupná, ale o to na dovolené nejde. Neohrnujte nad jídlem nos – pokud vás nekde pozve, neříkejte „ne” pokud myslíte ano… Muži totiž v létě touží po pohodových, bezproblémových vztazích. Pokud toužíte jen veselém parťákovi ne jedny prázdniny, vyplatí se vám být otevřená, vstřícná a upřímná.

Šestý smysl

Znáte to, dříve než si doma s někým něco začnete, pomalu ho oťukáváte, abyste zjistila, s kým máte vlastně tu čest. A na dovolené asi na první pohled těžko odhadnete pravou osobnost vámi vyvoleného. Dejte na svou intuici, pozorujte jeho řeč těla – jestli je uvolněný, otevřený, mluví k vám přímo nebo uhýbavě apod. Sama pak ucítíte, kam až chcete flirtovací zábavu rozjet.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10219 (vitejdoma.cz/rodina#6179)


Přidat komentář