Brát all inclusive nebo zájezd last minute

Nemáte-li přesně určený cíl své letní cesty, navštivte více cestovních kanceláří (i specializovaných na určitou lokalitu). Pro srovnávání zájezdů používejte i internet, každá solidní cestovní kancelář má svou webovou prezentaci.

Navštivte více cestovních kanceláří

Cestovní kancelář, která by měla skutečně výrazně nejlepší ceny oproti konkurenci, neexistuje. Jednou je levnější ta, jindy zase druhá cestovní kancelář. Pro výběr nejlevnější nabídky zájezdů musíte porovnávat více cestovních kanceláří.

Nemáte-li přesně určený cíl své letní cesty, navštivte více cestovních kanceláří (i specializovaných na určitou lokalitu). Pro srovnávání zájezdů používejte i internet, každá solidní cestovní kancelář má svou webovou prezentaci.

Pozor na slevy pro děti

Slevy pro děti jsou někdy hodně rizikovou záležitostí. Může se za nimi skrývat cenový švindl, díky kterému nakonec ušetříte za zájezd velmi málo nebo nic. Nízké paušální ceny pro děti jsou často za účelem odlákání kupujícího od vysokých cen za dospělé. Z ekonomického hlediska je doporučováno hodnotit a vybírat zájezdy podle celkové ceny za celou rodinu.

Dávejte pozor na veškeré údaje v katalogu - all inclusive

Vybrali jste si zájezd se službou all inclusive a doufáte, že se tak vyvarujete drahých doplňkových služeb přímo na místě? I v tomto případě se vyplatí srovnávat. Předem si ověřte, jaké nápoje a jídlo do služby all inclusive patří, zda máte k dispozici slunečníky apod., řekněte si předem o popsání celé all inclusive služby.

S dalšími výdaji musíte počítat i v případě sportovního vyžití. Dávejte pozor na veškeré údaje v katalogu, kde není uvedeno zdarma, musíte počítat s dalšími výdaji.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10224 (vitejdoma.cz/rodina#6641)


Přidat komentář