Bohatý zábavný program ve škole v přírodě

Součástí programu školy v přírodě jsou výlety do nejbližšího okolí, návštěvy různých kulturních či sportovních zařízení (aquapark, muzeum, divadlo apod.), v zimě je možné také využití případných běžkařských tratí nebo lyžařských sjezdovek.

Zpříjemnění  chvil dětem ve škole v přírodě

Školou v přírodě je myšlen pobyt školáků v prostředí přírody s pravidelnou výukou (stejně jako ve škole) a bohatým zábavným programem. Děti bydlí obvykle v penzionu nebo chatkách uprostřed přírody, kterou pod dohledem učitelů využívají ke sportovním hrám, výletům a naučným procházkám. Za špatného počasí mohou využít možností penzionu (TV, stolní tenis, diskotéky aj.). Škola v přírodě je určena pro žáky základních škol v době školní docházky. Na pobyty školy v přírodě přispívá zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR.

  • Ubytování

Děti jsou ubytovány v pokojích po dvou až šesti, v závislosti na počtu lůžek v pokoji. Dívky a chlapci jsou pochopitelně odděleni.

  • Stravování

Penziony obvykle nabízí plnou penzi v podobě tří až pěti jídel denně včetně celodenního pitného režimu. Stravování probíhá samoobslužnou formou v jídelních prostorách. V případě potravinové alergie dítěte je mu samozřejmě poskytnut zvláštní stravovací režim (např. bezlepková dieta). Personál obvykle zajišťuje také balíčky na túry, svačiny na zpáteční cestu domů apod.

  • Program

Součástí programu školy v přírodě jsou výlety do nejbližšího okolí, návštěvy různých kulturních či sportovních zařízení (aquapark, muzeum, divadlo apod.), v zimě je možné také využití případných běžkařských tratí nebo lyžařských sjezdovek. Některé základní školy dokonce jezdí na školy v přírodě do zahraničí, např. do italského letoviska Bibione nebo přímořských oblastí Chorvatska.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10214 (vitejdoma.cz/rodina#5706)


Přidat komentář