Zkouška vašeho vztahu

Váš drahý chce utrácet za koktejly, zatímco vy si vezete v kufru pytel šuměnek, jen aby jste ušetřila? Pokud chcete předejít hádkám na téma peníze, ujasněte si předem, za co jste ochotni dát peníze a najděte společný kompromis.

Zkouška vašeho vztahu

Přípravy na cestu bývají mnohdy zkouškou nervů. Vyřídit pojištění, vyměnit peníze, koupit plavky, zabalit si... A tím to zdaleka nekončí. Předejít těmto možným problémům můžete tak, že si na všechno vymezíte více času. Nenechávejte si nic na poslední chvíli! Raději se začněte balit už týden předem, než aby jste den před odjezdem zjistili, že máte propadlou platnost pasu.

Vyjasnění si předem jak to bude s útratou

Váš drahý chce utrácet za koktejly, zatímco vy si vezete v kufru pytel šuměnek, jen aby jste ušetřila? Pokud chcete předejít hádkám na téma peníze, ujasněte si předem, za co jste ochotni dát peníze a najděte společný kompromis. Důležité také je nespoléhat jen na partnerovu kreditní kartu. Mějte u sebe alespoň malý obnos peněz, který vám zajistí svobodu.

Všechno nemusíte dělat společně

Toužíte po památkách, ale vaše drahá polovička by raději trávila čas v hotelové posilovně? Pokud nejste ochotni podřídit se požadavkům toho druhého, nebojte se a klidně si vyražte každý po svým. Nikde není psáno, že musíte všechno dělat společně. Naopak, pokud se budete chvíli věnovat i sami sobě, budete oba spokojení a vašemu vztahu to prospěje. Ideální je také vyrazit na dovolenou s přáteli. Zatímco muži se budou ničit v posilovně, vy můžete se svou kamarádkou jít nakupovat.

Ponorková nemoc

Protože se budete několik dní dělit o jeden hotelový pokoj, může vás brzy zastihnout ponorková nemoc. Snažte se proto zachovat si alespoň trochu soukromí. Nemíchejte dohromady své osobní potřeby a pokud vás ráno napadne projít se po pláži, nechejte klidně partnera dále spát a udělejte to.

Všechny starosti hoďte za hlavu

Na dovolenou si jedete odpočinout, proto nechte všechny starosti doma. Budete mít spoustu času, který vás bude lákat k různým debatám. Zakažte si rozebírání problémů, které by vám mohli dovolenou znechutit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10198 (vitejdoma.cz/rodina#6911)


Přidat komentář