Zakázková výroba šperků

Být originální v každém ohledu. Chtěli byste překvapit své blízké a darovat jim, co půjde přímo od Vašeho srdce? I když jsou kamenné prodejny a e-shopy plné šperků, není nad to nechat vyrobit šperk přímo na míru.

Doporučujeme:

  • Zlatnictví a klenotnictví Intervega-BRILANT, a.s.Firma zůstává věrná v mezích možností tradiční ruční umělecké ** výrobě šperků.Vyhoví širokému spektru zákazníků, od drobných stokorunových prací až po statisícové zakázky.Pyšní se vlastní brusírnou **drahých kamenů a disponují nejmodernějšími technologiemi.S jakýmkoliv přáním co se týká výrobou šperků, kontaktujte zlatnictví p.Patricka Požára.

V současnosti je možné si nechat vyrobit vestavné skříně, kuchyň, nábytek na míru, tak proč ne šperky? Vůbec se nejedná o žádnou rozmařilost a zbytečný luxus. Určitě znáte to, když si jdete zakoupit něco specifického, ať už se jedná o kalhoty, triko, halenku, hračku, doplněk do domácnosti aj. Máte jasnou představu, jak by měl daný produkt vypadat, ovšem ouha, to co chcete, není k sehnání. To samé se Vám může stát u šperků.

Zakázková výroba zásnubních a snubních prstenů

Byli jste se již podívat do pěkné řádky zlatnictví? Navštívili jste také virtuální svět šperků? Strávili jste vybíráním a hledáním spoustu času, ale výsledek nebyl pro Vás příliš uspokojivý? Pravda je taková, že na obrázku, fotce vypadají prsteny tak trochu jinak, než ve skutečnosti. Zručný fotograf totiž šperk efektně naaranžuje, nasvítí.

Také jste to zažili? Vybrali jste si z fotek pár pěkných kousků a zašli do prodejny, jenže pak jste stáli před Vámi vybranými prsteny a vůbec se Vám nelíbily.

Není třeba však zoufat. Máte ještě jednu možnost, a to nechat si vyrobit prsteny na zakázku. Uměleckých šperkařů sice nebude celý dav, o to více máte jistotu, že toho, koho si vyberete, svému dílu rozhodně bude rozumět a bude zkušený a šikovný.

Výhody zakázkové výroby šperků

Ovšem nejen zásnubní a snubní prsteny si můžete nechat u Vámi vybraného** šperkaře** vyhotovit. Jak by se Vám líbilo mít originální náušnice, náramek, přívěsek, brož, ale také piercing, či ozdobný pás, sponu do pásku aj? Šperkař Vám prakticky vyrobí vše, co si usmyslíte.

Našli jste fotografii šperku, který Vás uchvátil? Také by se Vám takový líbil? Pak není nic jednoduššího, než si fotografii vytisknout a donést ji šperkaři. Za stanovenou dobu se pak budete moci těšit právě z takového šperku, ovšem třeba z jiného materiálu, který si Vy sami zvolíte.

Máte určitou** představu šperku**, ale nejde Vám tato představa vtisknout na papír? Ale v tom také není problém. Jděte za šperkařem a sdělte mu Vaši představu. Uvidíte, že společně se dopracujete k návrhu a vizualizaci toho Vašeho vysněného šperku.

Nebo** chcete nechat vyrobit šperk Vašemu příteli, přítelkyni, manželovi, manželce**, ale nevíte zrovna, jak byste „situaci uchopili“? Šperkař se nejen zabývá výrobou šperků, dle představy, obrázku, který mu donesete. Takový šperkař je i umělcem s bohatou představivostí a citem pro detail. Budete se tedy moci inspirovat z jeho návrhů. Zcela jistě Vás něco zaujme.

Materiál pro výrobu šperku na zakázku

V případě volby materiálu máte možnost si buď donést vlastní zlato, stříbro, platinu aj., a to třeba v podobě šperků, které již nosit nebudete. Ovšem, pokud takovou možnost nemáte, má samozřejmě šperkař svůj vlastní materiál. Stačí si pak jen u něj vybrat, z jakého materiálu budete chtít daný šperk vyrobit.

Tak jako květiny nejsou určeny jen ženám, tak i šperky rádi dostávají muži. Již Vám došla fantazie při nákupu dárků pro Vaše společné výročí seznámení, svatby, či pro narozeniny? Bonboniéru lahodných čokoládových pralinek a láhev svěžího vína můžete tak, jako tak zakoupit. Ovšem jako to správné završení, může být právě šperk vyrobený na zakázku. Uvidíte, jakou uděláte svému protějšku radost.

Doporučujeme:

  • Zlatnictví a klenotnictví Intervega-BRILANT, a.s.Firma zůstává věrná v mezích možností tradiční ruční umělecké ** výrobě šperků.Vyhoví širokému spektru zákazníků, od drobných stokorunových prací až po statisícové zakázky.Pyšní se vlastní brusírnou **drahých kamenů a disponují nejmodernějšími technologiemi.S jakýmkoliv přáním co se týká výrobou šperků, kontaktujte zlatnictví p.Patricka Požára.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10211 (vitejdoma.cz/rodina#9903)


Přidat komentář