Vztah se starší ženou

Jak ale chápat muže, kteří se vrhnou do vztahu s o mnoho let starší ženou? Mnozí takový krok považují za směšný nebo vypočítavý, zvláště je-li žena slavná, zmámá nebo bohatá. Zajíček vztahem získává společenskou pozici a ženu může jen využívat.

Vztah starší ženy s mladším mužem

Proč ženy vyhledávají mladší muže, je docela pochopitelné. Mají pocit, že po boku mladíka omládnou, že jsou žádané. Jejich milostný život díky takovým zajíčkům neopadá, ale naopak vzkvétá a ony zažívají neskutečný pocit štěstí.

Vztah mladšího muže se starší ženou

Jak ale chápat muže, kteří se vrhnou do vztahu s o mnoho let starší ženou? Mnozí takový krok považují za směšný nebo vypočítavý, zvláště je-li žena slavná, zmámá nebo bohatá. Zajíček vztahem získává společenskou pozici a ženu může jen využívat. Častý je také případ, kdy si muž netroufne na své vrstevnice – a u starších partnerek je jim jasné, že budou žádaní a dostatečně oceněni.

Oipidovský komplex

Řešení všeho hledejte v psychice. Podle tzv. oipidovského komplexu se do starších žen zamilují většinou ti mladíci, kteří mají problematický vztah k matce. Jestliže se jim v dětství nedostáválo dostatek mateřské lásky, hledají ji v dospělosti u starších žen. Pečující matka je tak nahrazena pečující partnerkou. Charakteristické pro tyto muže je, že netouží ani tak po bouřlivých milostných zážitcích jako spíše po lásce, péči a pochopení.

Výhody pro mladšího muže

Odhoďte zábrany a předsudky a zjistěte, jaká pozitiva vám může vztah se starší ženou dát:

  1. Starší žena ví, co chce, má ve svém životě jasno.
  2. Nemá potřebu vyhledávat si bokovky a flámovat do rána.
  3. Starší žena vám uklidí, uvaří, vypere prádlo a bere to jako samozřejmost.
  4. Na starší ženu se můžete spolehnout.
  5. Nevyčte vám „Kde jsi byl tak dlouho”, protože se dokáže zabavit i sama. Je absolutně samostatná.
  6. Starší žena vás zahrne mateřskou péčí a bude vás utěšovat v případě jakéhokoliv neúspěchu.
  7. Starší žena zná své tělo dokonale, za svůj život získala spoustu sexuálních zkušeností a v sexu je tedy zralejší. Na nic si nehraje a její představy nejsou svázány ideály.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10205 (vitejdoma.cz/rodina#7772)


Přidat komentář