Vyplatí se vztah na dálku?

Neznepříjemňujte si vzácné společné chvíle vyčítáním všech jeho chyb, které jste si za celou dobu bez něj uvědomila. Dlouho očekávané okamžiky se snažte strávit přirozeně a příjemně.

Oddálená realita

Pro koho znamenají konec lásky a počátek trápení? Většina lidí se shoduje na tom, že pokud se partneři nevidí pravidelně a často, neuvědomují si, že každý má jiné představy o životě, budoucnosti, trávení volného času, průběhu každého dne. Velmi podstatné jsou rozdílné zvyky a životní rituály obou zúčastněných. Většinou pak dochází k tomu, že častým vyústěním společného žití je šok a následný rozchod.

Vztah na dálku však spousta lidí spokojeně provozuje. Pokud máte na podobný úlet zaděláno, nebo už v takovém virtuálním svazku fungujete, dejte si bacha na pár detailů.

Pozor na pár věcí

  • Vztah na dálku musí být vystaven na naprosté důvěře.
  • Nespusťte na svou lásku hned jak se po dlouhé době spatříte vodopád pochybovačných vět typu: „Víš jistě, že jsi mi nebyl nevěrný?“ "Opravdu jsi byl na pivu s kamarádem?"
  • Další podmínkou je schopnost neupnout se na partnera. Sama víte nejlépe, že v takovém vztahu je něco takového zárukou jediného - trápení.
  • Neznepříjemňujte si vzácné společné chvíle vyčítáním všech jeho chyb, které jste si za celou dobu bez něj uvědomila. Dlouho očekávané okamžiky se snažte strávit přirozeně a příjemně. Pokud však mezi vámi "skřípou" nějaké problémy, samozřejmě je musíte řešit. Žádný vztah není jen to krásné.
  • Když nejste spolu, neomezujte komunikaci pouze na písemná sdělení přes sms nebo PC. Poslouchejte jeho hlas každý den.
  • Zvykněte si na to, že přítelova náruč nebude k dispozici kdykoli Vás omrzí svět.
  • Přestože Vám to klape napříč celou republikou, Evropou, nebo světem, nepodléhejte iluzím. Společný život může
  • spoustu věcí razantně změnit. Buďte silná a odvážná, spousta věcí, které většina žen řeší s partnerem budou na Vás samotné.

Nic není ztraceno

Nic však nikomu nebrání prožívat naplněný vztah na dálku se vší láskou, emocemi a uspokojením. Záleží pouze na lidech. Pokud si takový život dokážete bez obav představit, vše je v pořádku. Pokud ne, raději zařaďte zpátečku. Nekonečné trápení za to nestojí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10200 (vitejdoma.cz/rodina#7021)


Přidat komentář