Svatební salón

Oči všech svatebčanů jsou bezesporu upřeny na krásnou nevěstu kráčející k oltáři. Ženy obdivují svatební róbu, umě vytvořený účes a dokonalý make-up. Čeká i Vás svatební den? Pak si Vaše vysněné šaty můžete pořídit ve svatebním salónu.

Doporučujeme:** **** **

  • Svatební salon Daniela Trutnov : Ve svatebním salonu Daniela najdete nejen svatební a společenské šaty, ale také pánské obleky, oblečení pro družičky, mládence a veškeré svatební doplňky.

  • Zlatnictví a klenotnictví Intervega-BRILANT, a.s.Firma zůstává věrná v mezích možností tradiční ruční umělecké ** výrobě šperků.Vyhoví širokému spektru zákazníků, od drobných stokorunových prací až po statisícové zakázky.Pyšní se vlastní brusírnou **drahých kamenů a disponují nejmodernějšími technologiemi.S jakýmkoliv přáním co se týká výrobou šperků, kontaktujte zlatnictví p.Patricka Požára.

** **

Nejen šaty si budete moci zakoupit, zapůjčit ve svatebním salónu. Chybí Vám svatební boty, spodní prádlo, podvazek, šperky (čelenka, náušnice, náhrdelník, náramek), snubní prsteny, šaty pro družičky, oblek, boty a košile pro ženicha, výzdoba na auto? Vše toto, ale v mnohých případech ještě více, najdete ve svatebním salónu. Vyhraďte si půl den, nebo rovnou celý den volna a vplujte do snového světa, plného slavnostní bílé a krémové barvy.

Služby svatebního salónu

Jednotlivé svatební salóny se liší nabídkou svatebních šatů, ale také rozsahem poskytovaných služeb. Svatební den, je tak výjimečným dnem. Není důvodu, abyste museli volit například svatební salón, který je v blízkosti Vašeho bydliště, a to jen proto, že je od Vás pár metrů. Není výjimkou, že se nevěsty vypravují pro své vysněné svatební šaty x stovek kilometrů. Pánové toto možná nepochopí. Mohou namítat, že se jedná o pouze jeden jediný den. Ano, je to sice jen jeden den, ale neopakovatelný. A také, svatba není událostí, kterou bychom absolvovali nějak často. Někdo jednou za život.

Půjčování a prodej svatebních šatů

Ve svatebním salónu si můžete nejen zapůjčit, ale také zakoupit svatební šaty. Jsou nevěsty, které preferují nákup, před zapůjčením. Některé pak šaty po svatbě dají k prodeji, jiné si je však nechají na památku, a sem tam se při pohledu na ně, zasní.

Úprava vybraných šatů na míru

To, že každý z nás má jinou postavu, snad netřeba říkat. I když najdete ve svatebním salónu šaty Vaší velikosti, je kolikráte zapotřebí ještě nějaké té úpravy, aby dokonale sedly. Například je nutné délku šatů zkrátit, zabrat šaty v pase apod. Svatební salóny povětšinou nabízí i takovou úpravu šatů. Ovšem pozor, jsou i salóny, které úpravu neprovádí, a také nedovolují Vaši vlastní úpravu šatů, a to z důvodu, aby nedošlo případně k jejich znehodnocení. Povětšinou se jedná o svatební šaty exkluzivních značek. Dopředu se tedy informujte, třeba telefonicky, u příslušného salónu. Asi by Vás totiž moc nepotěšilo, kdybyste se vydali s partnerem x kilometrů, a pak zjistili, že sice v daném salónu mají „Vaše“ šaty, ale upravit je nelze.

Výroba svatebních bot

Vybrala jste si ty pravé šaty? Co je však neméně důležité, jsou také svatební boty. Možná by se mohlo zdát, že na botách zas až tak nezáleží, a to, pokud budete mít šaty až na zem. Ovšem, nemyslete si. Jak totiž půjdete k oltáři, tak si šaty nejspíš budete přidržovat, a střevíčky budou vidět. Jak budete sedět u svatebního stolu, botky budou také bezpochyby vidět. A ještě nezapomínejme na tzv. dražení svatebního střevíčku.

Jsou svatební salóny, které Vám nechají vyrobit svatební střevíčky přesně takové, aby odstínem látky i stylem korespondovaly s Vašimi šatami. Pak budete dokonale sladěna.

Výroba snubních prstenů

Nemáte ještě vybrané snubní prsteny, přestože se Váš svatební den nezadržitelně blíží? No, na jednu stranu není divu. Prstenů, co do materiálu, vzorů je totiž opravdu pěkná řádka. A vybrat si takové, které se Vám budou líbit dlouhá, dlouhá léta, není zas až tak snadné.

Některé svatební salóny spolupracují s výrobci snubních prstenů. A tak, zatímco si třeba bude Vaše maminka vybírat šaty, můžete zhlédnout nabídku snubních prstenů. Je docela také možné, že od salónu obdržíte nějakou tu slevu, když si u nich pořídíte nejen šaty, boty, výzdobu, ale i prsteny. Za zeptání nic nedáte.

Vyberte si takový svatební salón, kde se budete cítit příjemně, najdete to, co hledáte a očekáváte. Nemělo by jít o žádnou stresovou událost. Užijte si v klidu vybírání šatů, doplňků, prostě všeho, co udělá Váš „den D“ dokonalým.

Doporučujeme :

  • Svatební salon Daniela Trutnov : Ve svatebním salonu Daniela najdete nejen svatební a společenské šaty, ale také pánské obleky, oblečení pro družičky, mládence a veškeré svatební doplňky.
  • Zlatnictví a klenotnictví Intervega-BRILANT, a.s.Firma zůstává věrná v mezích možností tradiční ruční umělecké ** výrobě šperků.Vyhoví širokému spektru zákazníků, od drobných stokorunových prací až po statisícové zakázky.Pyšní se vlastní brusírnou **drahých kamenů a disponují nejmodernějšími technologiemi.S jakýmkoliv přáním co se týká výrobou šperků, kontaktujte zlatnictví p.Patricka Požára.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10208 (vitejdoma.cz/rodina#9876)


Přidat komentář