Poznejte muže dle dárku

Dostala jste něco ryze praktického? Muž zřejmě netušil, co vám má koupit a vsadil na fakt, že jste silná, výkonná a schopná žena. Rozhodně to neznamená, že by vás neměl rád.

Co se skrývá pod drahým dárkem

Hodně drahým dárkem se muž reprezentuje a chce se projevit jako schopný muž, který vám poskytne oporu (nejen finanční). Investici do dárku chápe muž jako vklad do vztahu. Pokud by vás chtěl poslat k vodě, koupí vám něco mnohem levnějšího.

Pozor! Drahé dárky patří k oblibě majetnických mužů. Drahým dárkem vám partner může i něco dokazovat, schovávat se za něj, pevně vás k sobě připoutat, případně ve vás vzbudit vděčnost.

Co se skrývá pod praktickým dárkem

Dostala jste něco ryze praktického? Muž zřejmě netušil, co vám má koupit a vsadil na fakt, že jste silná, výkonná a schopná žena. Rozhodně to neznamená, že by vás neměl rád.

Jste pro muže rovnocenným partnerem. Praktickým dárkem vám dává muž najevo, že mu záleží na vašem pohodlí, chce se o vás starat.

Navíc - pokud dárek můžete používat oba, počítá s vámi do budoucna.

Jak se projeví romantik a zamilovaný

Partner, který vám věnuje plyšového medvěda či jinou "hračku" vás chce naladit na romantickou strunu. Zřejmě vás chtěl potěšit dokonalým dárkem (tyto dárky jsou typické pro začátky vztahu).

Romantickým dárkem vám dává muž najevo, že k vám chová citový vztah, že je zamilovaný. Pokud jste spolu delší dobu a typ dárků se pořád nemění - muž vám moc nerozumí. Zkuste ho trochu popostrčit a napovědět mu.

Jak poznáte pravého muže

Dostala jste přesně ten dárek, který jste si přála? Potom vás partner dobře vnímá a poslouchá, co říkáte, po čem toužíte. Váš partner se o vás upřímně zajímá a chce vám dělat radost. Takový muž se vám snaží vyhovět i v jiných oblastech. Partner si vás hluboce váží a mám k vám empatický vztah.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10203 (vitejdoma.cz/rodina#7171)


Přidat komentář