Potřeby pro nehtovou modeláž - nákup online

Čeho si všímáte na druhých? Stylu oblečení a jeho čistoty, bot, doplňků (pásek, kabelka, hodinky, šperky aj.), účesu? A co ruce? Jistě na Vás zapůsobí pozitivně, jednáte-li s ženou, která má upravené ruce a nehty než s ženou s nehty ulámanými.

Doporučujeme:

  • Potřeby pro nehtovou modeláž - nákup online - Firma Magic Nails dodává široký sortiment profesionální nehtové kosmetiky značky Magic nails, která je zaměřena na gelový systém a nehtový design – nehtové tipy, gelové nehty, uv gely na gelové nehty, barevné gely, odsávačky, sortiment uv lamp, japonské manikúry, štětce, parafinové vany, pilníky, a řadu dalších výrobků pro každé** profesionální nehtové studio.**
  • Kurzy nehtové modeláže Praha - Paní Soňa Stránská pořádá školení a rekvalifikační kurzy nejen nehtové modeláže v Praze, ale také kurzy prodlužování řas, kosmetiky, manikůry a pedikůry. Využít můžete také služeb jejího salónu v Praze. Nahlédněte na její stránky www.studioelegant.cz

Co naplat, vždy platilo a nejspíš bude platit, že ten, kdo o sebe dbá, má větší šanci v osobním i pracovním životě. Jen sami řekněte, kdybyste byli v roli personalisty, komu byste dali přednost při výběrovém řízení na pozici recepční, bankovní poradkyně, obchodní zástupkyně apod., za předpokladu obdobného vzdělání, praxe apod. Na výběr budete mít ženu, jejíž ruce budou upravené a budou je zdobit dlouhé, čisté a upravené nehty. A potom budete mít ženu, jejíž ruce budou „zdobit“ ulámané, křehké, či okousané nehty, či dlouhé** nehty** s oprýskaným lakem. Která z žen ve Vás vyvolá pocit většího důrazu na pečlivost, preciznost aj.?

Vnímání vzhledu rukou

Mohlo by se to zdát jako rozmar. Ovšem, jen si promítněte jeden pouhý den, kdy se setkáváte se spoustou lidí: v práci, při nákupu, v dopravních prostředcích apod. Možná byste se divili, ale protistrana, které podáváte ruku, peníze, cestovní lístek apod., si všimne Vašich rukou a stavu Vašich nehtů. Málokterá žena se může pochlubit pevnými nehty, které dorostou požadované délky. Ostatní ženy mají možnost si nechat udělat nehtovou modeláž, ať už v kosmetickém studiu, nebo svépomocí.

A pomineme-li všechno výše uvedené, pak je tu ještě jeden, rozhodně ne bezvýznamný fakt. Budete-li mít upravené ruce s dokonalou modeláží nehtů, jistě Vaše sebevědomí stoupne. A to, jak se vnitřně cítíte, se odráží, ať už chcete nebo ne, v tom, jak se projevujete, chováte, jednáte.

Která žena by také nechtěla být krásná a cítit se jako princezna, a to alespoň v jeden den. Řeč je o svatebním dni. Ten si přímo žádá dokonalost. Oči všech svatebčanů jsou v onen slavnostní den upřené na nevěstu. Budou hodnotit nejen její šaty, účes, make-up, ale také snubní prsten. A spolu s ním si bezpochyby všimnou i nehtů.

Potřeby pro nehtovou modeláž

Ať už jste sama profesionální manikérkou, která nabízí nehtovou modeláž, nebo se rozhodujete si zkusit** modeláž** sama sobě, pak budete potřebovat ty správné potřeby.

Potřeby pro nehtovou modeláž - nákup online

Nejspíš stěží najdete specializovaný kamenný obchod, který by nabízel manikérské potřeby pro nehtovou modeláž. O to horší bude situace, pokud budete z menšího města.

Nejjednodušším a také nejrychlejším způsobem, jak si pořídit nezbytné produkty pro nehtovou modeláž je bezpochyby on-line nákup v některém ze specializovaných eshopů.

Pojďme si představit některé z potřeb, bez kterých se manikérka, zabývající se nehtovou modeláží, zcela jistě neobejde.

V prvé řadě budete potřebovat UV lampu pro vytvrzení nehtů. Další nezbytnou pomůckou jsou UV gely, jež jsou k dostání i v celé škále barev, lepidla pro upevnění nehtového tipu. V neposlední řadě budete potřebovat tzv. bloky pro zmatnění nehtů, pilníky pro úpravu a zkrácení vlastních i umělých nehtů, štětečky na nanášení UV gelů, tipy, zdobící laky, laky pro francouzskou manikúru, samolepky, zdobící kamínky aj. Důležité je také nezapomínat na dezinfekční přípravky, kterými očistíte jednotlivé nástroje. Nejspíš těžko budete po každé zákaznici „vyhazovat“ dané dřívko, štěteček aj.

Vedle jednotlivých potřeb, si můžete pořídit i kompletní sady určené pro nehtovou modeláž. Setkat se můžete s již připravenými, sestavenými sadami, nebo je také možné si nechat sadu sestavit přímo na míru. Výhoda takových sad spočívá především v tom, že častokráte ušetříte oproti nákupu jednotlivých pomůcek.

Doporučujeme:

  • Potřeby pro nehtovou modeláž - nákup online - Firma Magic Nails dodává široký sortiment profesionální nehtové kosmetiky značky Magic nails, která je zaměřena na gelový systém a** nehtový design** – nehtové tipy, gelové nehty, uv gely na gelové nehty, barevné gely, odsávačky, sortiment uv lamp, japonské manikúry, štětce, parafinové vany, pilníky, a řadu dalších výrobků pro každé profesionální nehtové studio.

  • Kurzy nehtové modeláže Praha - Paní Soňa Stránská pořádá školení a rekvalifikační kurzy nejen nehtové modeláže v Praze, ale také kurzy prodlužování řas, kosmetiky, manikůry a pedikůry. Využít můžete také služeb jejího salónu v Praze. Nahlédněte na její stránky www.studioelegant.cz

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10212 (vitejdoma.cz/rodina#9920)


Přidat komentář