Láska a její fáze

Fáze poznávání je ta nejkrásnější. Když se mu líbíte, neschová to. Muž je ve vaší přítomnosti buď zamlklý nebo se více než kdy jindy předvádí. V prvním případě prakticky nemluví a když ze sebe dostane nějaké to slůvko, nic kloudného to nebude.

Láska a její fáze - fáze 1. - zalíbení

Fáze poznávání je ta nejkrásnější. Když se mu líbíte, neschová to. Muž je ve vaší přítomnosti buď zamlklý nebo se více než kdy jindy předvádí. V prvním případě prakticky nemluví a když ze sebe dostane nějaké to slůvko, nic kloudného to nebude. Pokud se rád předvádí, bude ve vaší přítomnosti nadmíru hlučný a bude se chovat sebevědomě. Ale všechno tohle vás může zmást (povahové rysy odhalíte během pár minut jen stěží).

Všimněte si jeho zorniček - ať už je stydlivý nebo ne, prozradí ho! Když se mu zorničky při pohledu na vás rozšíří, máte to v kapse!

Láska a její fáze - fáze 2. - zamilovanost

Když je muž zamilovaný, nesnaží se lásku skrývat. Bude vás chtít seznámit s každým důležitým ze svého okolí. Bude chtít, ať jej doprovázíte i za čistě mužskými záležitostmi. Prostě vás zařadí do svého každodenního (i nabitého) programu.

V této fázi lásky je na vás muž opravdu hrdý a chce vás předvést rodině i kamarádům v tom nejlepším světle. Často si vás tajně prohlíží, neustále vás objímá a drží za ruku. Při každé příležitosti se vás dotýká, jen aby vám byl co nejblíž.

Láska a její fáze - fáze 3. - miluje Vás

Cloumá s vámi vášeň v prvních dnech vztahu? Muži to mají jinak! Mužská láska je naopak den ode dne silnější. Nejžhavější city prožívají až po několikaměsíčním vztahu. Muž ve třetí fázi lásky touží nonstop po sexu, pořád se vás dotýká a skládá vám komplimenty. Dává najevo, že patříte k sobě. Jeho chování vyjadřuje hlubokou touhu (nejen erotickou) a lásku.

Láska a její fáze - fáze 4. - vážný vztah

Jste tým a děláte většinu aktivit společně. Myslí a mluví o vás jako o součásti sebe samého. Často zrcadlí vaše pohyby a někdy ani nemusíte promluvit, aby poznal, co si zrovna myslíte. Mluví zásadně v množném čísle. Zajímá ho váš názor.

Je možné, že spolu sice méně mluvíte než na začátku vztahu, ale to není špatně. Jen jste ve fázi, kdy už není třeba zbytečných slov.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10194 (vitejdoma.cz/rodina#5996)


Přidat komentář