Kurzy nehtové modeláže

Kurzy nehtové modeláže jsou pro všechny, kteří se chtějí naučit jak zkrášlovat své nehty a také pro ty, kteří hodlají v tomto oboru do budoucna podnikat. Nehtová modeláž je velmi specifickým oborem, vyžadujícím přesnost, cit a také praxi.

Doporučujeme:

JEDNODENNÍ A REKVALIFIKAČNÍ KURZY OSTRAVA- Pokud máte zájem o jednodenní kurzy nehtové modeláže pro domácí použití či rekvalifikační kurzy nehtové modeláže, nahlédněte na internetové stránky** Anpro.cz**. Zde Vám nabízí nejen** kurzy nehtové modeláže** a manikúry, ale také pedikúry, doškolovací kurz přístrojové pedikúry. 3D zdobení, základy líčení, úprava obočí, řas a mnoho dalších...

Vizitkou každého z nás jsou pěstěné nehty a vůbec nezáleží na tom, zda jste žena nebo muž. K tomu, abychom měli nehty opravdu dokonalé je potřeba navštívit některý ze salónů a nechat si zde nehty ošetřit odborně. Chceme-li si nehty dělat sami, je nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout, projít odborným kurzem nehtové modeláže.

Kurzy nehtové modeláže

Chceme-li mít krásné nehty, je potřeba o ně pečovat. Jestliže je naše práce ještě navíc taková, že na krásných nehtech záleží mnohem více, než jinde, je nutné navštěvovat pravidelně manikúru. Jestli máte takové zaměstnání, víte, že je to finančně náročné. Chceme-li ušetřit, je vhodným způsobem, jak toho dosáhnout, projít kurzem nehtové modeláže. Jestliže nad kurzem nehtové modeláže přemýšlíme, měli bychom mít jasno v tom, zda se budeme nehtové modeláži věnovat pouze doma, tím že si budeme sami provádět pouze drobné opravy, nebo budeme provádět nehtovou modeláž profesionálně.

Kurzy nehtové modeláže s akreditací

Pomýšlíme-li na profesionální úpravu nehtů, měli bychom zvolit kurz nehtové modeláže s akreditací, kde se naučíme vše, co je k péči o nehty potřeba. V těchto kurzech se naučíte vše o hygienickém minimu, jak používat desinfekci a také základy anatomie a fyziologie a jak vybírat kvalitní přípravky apod. Dále se zde dozvíte, jak by měla být vybavena Vaše provozovna a jak provádět masáže, které jsou součástí péče o ruce a nohy. K péči o ruce a nohy patří rovněž peeling a masky na ruce, tepelná terapie, je potřeba vědět co je manikúra suchá, manikúra mokrá a manikúra japonská a jak ji provádět. Hlavní částí akreditovaných kurzů modelace nehtů je modelace samotná, zpevňování nehtů, jejich prodlužování různými technologiemi a materiály a také estetická úprava nehtů lakováním, zdobením atd. Každý, kdo projde kurzem nehtové modeláže s akreditací počítá s tím, že bude v tomto oboru do budoucna podnikat a tak je potřeba také vědět, jak. Kurzy nehtové modeláže s akreditací Vás naučí základy podnikání a psychologie, což je komunikace se zákazníkem.

Jednodenní kurzy pro domácí použití

Toužíte-li po dokonalých nehtech, aniž byste byli nuceni navštívit nehtové studio, měli byste podstoupit jednodenní kurz, který je určen právě pro ty, kteří si chtějí nehty dělat doma sami. Jednodenní kurzy nehtové modeláže jsou možností, jak se zdokonalit v péči o nehty a také, jak je upravit a ozdobit, aby vypadaly perfektně. Na jednodenních kurzech nehtové modeláže se z časových důvodů nemůžeme naučit vše o modelaci nehtů. Tento jednodenní kurz je plný různých technik úpravy nehtů spolu se zdobením.

3D zdobení nehtů

Zdobení nehtů 3D technikou je oblíbené stále více a to proto, že jsou nehty 3D zdobením zvláštní a vypadají dokonale. Chceme-li si nazdobit nehty 3D technikou, je základem podkladový lak, na který se poté pokládají různé obtisky, samolepky a kamínky. Nehet musí být samozřejmě upravený a vytvrzený bezbarvým krycím lakem. Ve fantazii se při zdobení nehtů meze nekladou a tak může se každý nehet opatřit jiným motivem. Velmi oblíbené jsou stále více 3D nálepky, jejichž aplikace není složitá, neboť se pouze nalepí na nalakovaný nehet, přetře krycím lakem a nehet je hotov. Výhodou zdobení nehtů 3D technikou je, že Vám vydrží až 14 dní. Zdobení nehtů tzv. 3D technikou je možné provádět buďto již zmiňovanými 3D nálepkami nebo také kamínky, které na nás působí také tak. Zdobení kamínky se provádí na umělých nehtech stále více a používají se k tomu buďto ploché kamínky nebo kamínky ve tvaru jehlanu, přičemž ploché kamínky se aplikují vkládáním a jehlanové se do umělých nehtů navrtávají.

Zdobení nehtů

Zdobení nehtů můžeme vytvářet již zmiňovanou 3D technikou a také malováním na ně a lakováním. Nehty můžeme upravit tzv. umělou modeláží, kterou je potřeba po několika týdnech doplnit. Umělé nehty lze koupit v mnoha velikostech a to již hotové, které se poté lepí speciálním druhem, lepidla na nehet a poté se ještě přetáhne gelem a případně se může ještě dále modelovat a dokreslovat.

Jak na umělé nehty?

Výhodou umělých nehtů je, že dlouho vydrží a jsou velmi odolné. Lze je různě modelovat, zdobit pryskyřicí za pomoci štětečku či kuličky a poté se vytvrzuje prostřednictvím UV lampy. Výběr barevných tónů a geometrických tvarů lze různě kombinovat, přičemž je možné si pod poslední vrstvu gelu při modelaci zapéct různé flitry, kamínky, korálky, krystalky atd. Volné konce umělých nehtů lze také navrtat a umístit do nich různé nehtové piercingy. Takto upravené nehty vydrží několik týdnů.

Nehty na nohou

Stejně tak, jak se staráme o nehty na rukou, je nutné pečovat také o nehty na nohou, neboť ty jsou také naší vizitkou. Zejména v létě, kdy chodíme v otevřených botách, velmi záleží na tom, jak vypadají. Dokonale upravená nožka podtrhne u žen ženskost a také důkazem toho, že se o sebe staráme. Nejsou-li naše nehty na nohou v pořádku, ovlivňuje to také naši chůzi. Bavíme-li se především o ženách, velmi záleží na tom, jak žena chodí a aby byl její krok plynulý a ladný, je v první řadě potřeba, aby byly v pořádku také nehty. Všichni si umíme představit, jak bolí zarůstající nehet a také to, jak se s takovýmto nehtem špatně chodí.

Výběr barevného odstínu

Při zkrášlování našich nehtů také velmi záleží na tom, jaký si vybereme barevný odstín. Výběr barvy laku je velmi důležitý, neboť nás bude po nějakou dobu ovlivňovat a mluvíme-li například o umělých nehtech je nutno počítat až s délkou několika týdnů. Chodíme-li do práce, kde je na ruce kladen velký důraz, je potřeba výběr vhodného barevného odstínu laku řádně promyslet. Pokud si nejsme jisti, kterou barvu zvolit, nic nepokazíme lehkými a nevýraznými barvami, které působí přirozeně a vkusně.

Jak své nehty chránit?

Všichni víme, jak je důležité, aby byly naše nehty krásné, ale krása není vše. Nejdůležitější je, aby byly zdravé. Lakování nehtů a jejich odlakovávání naše nehty oslabuje a tak je potřeba jim dodávat také výživu. Nehtům se musí dodávat potřebné minerály jako křemík, hořčík a především vitamín C. Jednou za čas bychom svým nehtům měli dopřát také olejový zábal. Máme-li problém s třepením nehtů, je dobré, využít japonskou kúru P-shine. Jedná se o aplikaci přírodního včelího vosku, který se zalešťuje. První aplikace tohoto vosku vyrovná nerovnosti na nehtu a obsahuje tolik důležité vitamíny. Další aplikace již naše nehty chrání a kryje. Pomocí této techniky dostanou Vaše nehty tolik důležitou výživu a působí poté lesklým a zdravým dojmem.

Doporučujeme:

JEDNODENNÍ A REKVALIFIKAČNÍ KURZY OSTRAVA - Pokud máte zájem o jednodenní kurzy nehtové modeláže pro domácí použití či rekvalifikační kurzy nehtové modeláže, nahlédněte na internetové stránky** Anpro.cz**. Zde Vám nabízí nejen** kurzy nehtové modeláže** a manikúry, ale také pedikúry, doškolovací kurz přístrojové pedikúry. 3D zdobení, základy líčení, úprava obočí, řas a mnoho dalších...

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10213 (vitejdoma.cz/rodina#9926)


Přidat komentář