Jak poznáte flirtování

Jste zvyklá, že vás muž zahrnuje telefonáty, emaily a smskami? A ze dne na den je s tím konec? Potom váš vztah začíná být vážný. Dokud to pro něj byla jen zábavná hra, mohl si s vámi jen tak psát.

Vaše pohledy se neztřetávají

Kdykoli se na něj podíváte, sleduje vás. Kdykoli se však mají vaše oči setkat, uhýbá pohledem. Myslíte si, že nestojí o větší sblížení? Naopak, jen si hraje na chladného, abyste nezpozorovala, jak jste na něj zapůsobila. Možná si není jistý, zda je to vzájemné a pozorováním se snaží zpozorovat vaši náklonnost.

Mlčení a upřený pohled na Vás

Vy pořád mluvíte a mluvíte a on pořád mlčí. Znáte tuhle situaci? Je to projevem toho, že o vás chce zjistit co nejvíc informací.

Náhlé ztráta řeči

Jste zvyklá, že vás muž zahrnuje telefonáty, emaily a smskami? A ze dne na den je s tím konec? Potom váš vztah začíná být vážný. Dokud to pro něj byla jen zábavná hra, mohl si s vámi jen tak psát. Ve vážných situacích je pro muže těžké najít vhodná slova.

Negalantní posed

Posadí se váš budoucí partner vždy naproti vám tak, že nic nevidíte? Působí to negalantně, ale muž tak dává najevo, že má o vás zájem. Chrání vás před pohledy jiných mužů a rivalům dává jasně najevo komu patříte.

 

Hlavní je váš dobrý pocit. Pokud se v přítomnosti partnera cítíte atraktivní a je vám s ním dobře, má zřejmě i on z vás zrychlený tep.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10204 (vitejdoma.cz/rodina#7225)


Přidat komentář