I vy jste testován ženou!

Zkouška věrnosti je naprostá klasika. Vaše partnerka je nejprve velmi svobodomyslná, čímž si vás pěkně získá a zbaví vás přirozené opatrnosti. Poté vám představí svoji kamarádku . V domnění, že si klidně můžete užít bokem, na ni vletíte.

Otestování Vašeho charakteru

Je to tak, i když si mnozí muži myslí, že ženám jde jen o krásu není to tak. Když sedíte se ženou, která se vám líbí a povídáte si, ona chápavě přikyvuje všemu co řeknete. Vy si myslíte, že konečně jste našel tu pravou, která vám rozumí. Jenže omyl, to může být pouze maska a zatímco mluvíte nejrůznější historky, jak jste byl s kamarády na pivu nebo další různé nejintimnější detaily vašeho života, žena si dělá čárky u vašich vlastností. Nejhorší je povídání o bývalé partnerce. A tak ve chvíli, kdy ženě začnete vyprávět špatné zkušenosti z předchozího vztahu, má žena jasno. Jste pro ní buď blázen a další schůzka je v nedohlednu, nebo jí naopak zalíbíte, protože bude mít podobné zkušenosti.

Závěrečná zkouška

Zkouška věrnosti je naprostá klasika. Vaše partnerka je nejprve velmi svobodomyslná, čímž si vás pěkně získá a zbaví vás přirozené opatrnosti. Poté vám představí svoji kamarádku . V domnění, že si klidně můžete užít bokem, na ni vletíte. No jo, ale je to past. A pokud i po téhle aférce s vámi vaše partnerka zůstane, aniž by vám něco vyčítala, máte vyhráno. V opačném případě si vás chtěla partnerka otestovat a vy jste bohužel neuspěl, a nakonec půjdete každý svou cestou.

Láska až za hrob

Ze začátku vztahu je zcela normální, že své partnerce neustále říkáte, jak ji bezmezně milujete. Ale postupem času i počáteční zamilování opadává. Jakmile spolu budete pár let a ona se vás při sledování vašeho oblíbeného fotbalu zeptá, zda-li ji milujete, nemůže čekat, že budete při odpovědi vlídný. Ženy chtějí, abyste byl vždy připraven k lásce, když zrovna mají chuť.

Jistota je jistota

Každou ženu zajímá, do jaké míry jste schopný vydržet. Obvyklý test - vyvolá ve vás pocity viny. Stačí pouze když se s kamarády zdržíte déle ve vaší oblíbené hospůdce a necháte doma partnerku samotnou. Jakmile přijdete domů, přijde za vámi se slzami v očích a bude se vás ptát, proč ji necháváte doma samotnou a trápíte ji. Vaše partnerka to nemyslí špatně, pouze chce mít jistotu, že jí máte stále rád.

Mít možnost se na koho obrátit

Až uvidíte, že si vaše plačící partnerka stěžuje na kohokoliv nebo cokoliv a chce abyste sjednal nápravu, hlavně nepodlehněte. Pouze si vás testuje, co vše si může k ostatním dovolit s odkazem na vás.

V jednoduchosti je krása

V této jednoduché otázce, zda-li je vaše partnerka krásná, můžete také hledat nějakou zákeřnost. Ženy si vždy na své postavě najdou něco, co se jim nelíbí, ale snaží se uklidnit, že se vám líbí taková jaká je. Někdy jdou na to ženy velkou oklikou, aby se dobraly pravdy.

Nemožné požadavky žen

  • Jste hráč? Ženy nemají rády mužskou soutěživost, protože je uráží, že pořád prohrávají.
  • Plníte své sliby? Ženy o mužích rády prohlašují, že pouze slibují, ale nic nekonají. Neuvědomují si však, že vyhovět všem přáním, je mnohdy zcela nereálné.
  • Jste čistotný? Problém je v tom, že pohled na hygienu ze strany mužů a žen se velmi výrazně liší.
  • Jste tolerantní řidič? Ženy se domnívají, že jezdí bezpečně a jakýkoliv náznak, vašeho odporu vůči jejich řidičskému umění velmi špatně nesou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10207 (vitejdoma.cz/rodina#8062)


Přidat komentář