Zvolte správné barvy

Muži se studeným vybarvením vypadají chorobně ve většině odstínů hnědé s výjimkou takové růžově hnědé, jako je třeba kakaová. Daleko lépe se k nim hodí modré tóny a báječně vypadají v tradičních odstínech šedé a tmavomodré.

Muži se sytým vybarvením

Muži se sytým vybarvením mají tmavé vlasy - černé, hnědé, nebo se jim změnily na tzv. pepř a sůl, jak postupně šedivějí. Oči mají většinou tmavohnědé nebo sytě oříškově hnědé a jejich pleť se pohybuje v barevná rejstříku od bezové a žluté, tedy orientální, k olivové, hnědé ne černé. Nejvíce ze všeho z nich vyzařuje síla. Aby vypadali co nejlépe a nejzdravěji, potřebují si volit sytě až tmavě zbarvené obleky, co nejsvětlejší košile a barevně nejhutnější kravaty - zejména v základních barvách.

Nejlépe budete vypadat v zářivě bílých košilích, spíš než v pastelových. Měl byste se vyhnout bledým a středním tónům nebo tlumeným barvám u obleků - syté barvy jsou nejlepší. A vaše kravaty by měly být vždy syté ne světlé nebo nevýrazné.

Muži se světlým vybarvením

Muži se světlým vybarvením jsou skutečně světlí - obecně tedy mají blond, světle šedé nebo bílé vlasy, modré nebo zelené oči a světlou pleť. Takový muž si musí dávat veliký pozor, aby nepřebil své vlastní zabarvení tím, že bude nosit velmi tmavé nebo matné barvy.

Pokuste se docílit rovnováhy s odstíny v polotónech u obleků a spíše pastelovými než čistě bílými košilemi, které by mohly činit vaši tvář bezbarvou.

Pozor na teplé barvy

Když muži tohoto barvového typu nosí tmavomodré obleky a bílé košile, vypadají smrtelně bledě, jako by potřebovali transfúzi.

Se slonovinovým odstínem pleti, obvyklými pihami, červenými nebo zlatými tóny ve vlasech a hnědýma, oříškovýma nebo kovově modrýma očima musíte nosit barvy se žlutými, červenými nebo zelenými podtóny, které lichotí teplým, zlatavým barvám vašeho vzhledu.

Pozor na studené barvy

Muži se studeným vybarvením vypadají chorobně ve většině odstínů hnědé s výjimkou takové růžově hnědé, jako je třeba kakaová. Daleko lépe se k nim hodí modré tóny a báječně vypadají v tradičních odstínech šedé a tmavomodré.

Tito muži mají bezovou nebo narůžovělou barvu pleti, popelavě světlé, hnědé nebo šedé vlasy a většinou modré nebo modrošedé oči. Muži s hnědýma očima a vlasy v barvě pepř a sůl vypadají v této barevné paletě také dobře. Jestliže se vám zdá, že uvedené barvy jsou příliš mdlé a nijaké, vyzkoušejte ty, které doporučujeme typu pro syté barvy.

Muži se spousty kontrastů

Tito muži mají ve svém přirozeném vybarvení spoustu kontrastů. Vlasy mají tmavé nebo šedé, barvu pleti světlou až střední, oči zářící jako klenoty v barvě modré nebo zelené. Muži s hnědýma očima a tmavší barvou pleti by měli také zvažovat užití této barevné palety, pokud se jim zdá, že syté barvy jsou pro ně příliš silné.

Muži s jasným vybarvením se potřebují zvýraznit bohatými, jasnými barvami. Vaše obleky by nikdy neměly vypadat bezvýznamně, ale raději by měly být v barvách a doplněny kravatou v základní barvě jako je červená berlínská modř. Váš šatník by měl skýtat množství kombinací k vytvoření prudkého kontrastu barev jak pro oblečení do práce, tak pro volný čas.

Muži a barevné kontrasty

Tato paleta má poněkud nepřiléhavé pojmenování, ale je to asi ten nejlepší popis. Muži tohoto typu jsou opravdu prostřední v barevných tónech. To jest vlasy nemají ani světlé ani tmavé, ale ani nevypadají zvlášť zlaté. Často jsou šedé, ale ne moc stříbrné. Někteří mají vlasy, které se dají popsat jako nevýrazné nebo bezbarvé. Barva pleti je neutrální - ani moc bledá, ani zlatá, ani moc tmavá. Oči jsou asi jemná směs dvou barev, jako je modrošedá, hnědozelená, nebo jsou měkce hnědé, ale přesto vyjádři sílu.

Toto vybarvení nepostrádá jistou eleganci, zejména když je jeho nositel oblečen do smíšených tónů tlumené barevné palety.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10134 (vitejdoma.cz/rodina#8105)


Přidat komentář