Znáte muže a jejich myšlení?

To, že máte pod zrcadle seřazeno x lahviček s parfémy váš muž ještě tak nějak chápe. Tedy pokud se ráno nenastříkáte těsně před tím, než tam má jít on. Ženy jsou většinou pro samotné mluvení.

Máte pořád pocit, že nic jiného neděláte, že jenom uklízíte?

Jakmile váš muž přijde domů, hodí bundu na křeslo a vy neřeknete ani píp, vezmete jí a pověsíte do skříně, přitom se na něj významně podíváte jako byste říkala: „Koukej, jak jsi neschopný a bezohledný.” Ale nečekejte, že příště to udělá jinak. A co je ještě horší? Váš muž si udělá ve své pracovně po dlouhé době pořádek a vy to po něm předěláte, protože to prostě neumí.

Ale v koupelně asi máte nejvíce věcí?

To, že máte pod zrcadle seřazeno x lahviček s parfémy váš muž ještě tak nějak chápe. Tedy pokud se ráno nenastříkáte těsně před tím, než tam má jít on. Ale věci jako jsou laky na nehty, tampóny, gely proti striím a na zvětšení poprsí, natáčky a jiné, raději dejte u jeho dosahu. Třeba by se mu mohlo udělat nevolno z představy, jak byste asi vypadala, kdybyste všechny tyto přípravky nepoužívala.

Vnímáte ho, když mluví o svých věcí?

Ženy jsou většinou pro samotné mluvení. Takže když sem tam spustíte monolog a váš partner se bude usmívat, kývat hlavou a říkat hmm, bude vám to ke štěstí stačit. Ovšem jakmile začne vyprávět on, musíte mít opravdu nastražené uši, protože kdyby náhodou zjistil, že si nic o jeho novém a super kšeftu nevybavujete, bude zklamaný – a to pořádně.

Máte pocit, že ve skříni máte málo věcí?

Mužům zase až tak moc nevadí, když si třikrát za měsíc chodíte nakupovat oblečení, tedy pokud to není za astronomické částky. Ale hlavně ať vás v žádném případě nenapadne, postavit se před vaši obrovskou skříň plnou hader a vykřikovat: „Nemám nic na sebe!”.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9968 (vitejdoma.cz/rodina#5508)


Přidat komentář