Základní vodítka pro výběr správného muže

Obecně se dá říct, že ženy z nižších společenských vrstev mají raději svalovce a na první pohled siláky. Naproti tomu ženy z horních pater příjmového a společenského žebříčku by kulturistu hnaly, seč by mu svalnatá lýtka stačila.

Pohled muže vše prozradí

Při pohledu do mužovy tváře hledají ženy často rysy, které o něm prozradí, že je pečlivý a starostlivý, umí být vlídný a společenský, zvládne hravě úkoly v domácnosti i v posteli a k tomu bude lehce dominantní a profesně dobře etablovaný.

Pokud se do tohoto hodnocení ještě chlapecké rysy ideálně zkombinované z těmi dospěláckými, jsou takoví muži pro nežné pohlaví daleko atraktivnější a přitažlivější. Jestli to završuje ještě nevinný odzbrojující úsměv, ledy tají a dech se zrychluje. Objevte neznámá místa a vyzkoušejte erotické hry...

Jiný kontinent, různé názory na výběr

Obecně se dá říct, že ženy z nižších společenských vrstev mají raději svalovce a na první pohled siláky. Naproti tomu ženy z horních pater příjmového a společenského žebříčku by kulturistu hnaly, seč by mu svalnatá lýtka stačila. Jejich pozornost spíše upoutá útlý, citlivější muž tmavšího typu (takový italský typ není k zahození, co říkáte?)V USA dávají přednost postavě ve tvaru V, tedy mohutnější partii nad pasem, ale to myslím, že nejen v USA.

Kdo má vyšší úspěšnost u žen

Společnost vzešlá z našeho kulturního podhoubí podvědomě uznává vysoký vzrůst. Ať už je to z důvodu toho, že vyššímu člověku je nějak automaticky vzdávána úcta a ženy se u čahounů cítí bezpečněji. Ženy také očekávají mužnější přístup. Ten však v sexuální oblasti naštěstí nezávisí pouze na počtu centimetrů do výšky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10027 (vitejdoma.cz/rodina#6144)


Přidat komentář