Výtky ke zlozvykům

Nikdy se nestalo, že by váš partner umyl nádobí či ho po sobě uklidil? Dát špinavé nádobí do dřezu je snad to nejmenší co může udělat. Ale muži to berou jako trest. Naučit muže uklízet není nic jednoduchého, ale my vám dáme pár rad.

Postupně zdrcující zlozvyky

Nepodstatným záležitostem ve vašem vztahu jste nikdy nepřikládala větší význam a nebo jste byla přesvědčená, že je změníte. V poslední době ovšem zjišťujete, že jste na partnerovi zlozvyky krátká. V žádném případě s nimi nedokážete pohnout a začínají vám nehorázně vadit. S čím nás muži dokáží nejvíce naštvat a jaké jsou jejich nejčastější zlozvyky?

Nemáte ponětí o času

Máte domluvenou schůzku a už deset minut čekáte na vaší polovičku? Je dokázáno, že na muže se čeká déle než na ženy. Muži nechávají všechno na poslední chvíli a uklidňují se tak, že si řeknou: „Času je dost”. A když už teče do bot, nikdy si nepřipustí chybu. Existují dvě možnosti jak na to. Poproste partnera, aby vám zavolal, když se o pár minut zdrží. Druhou možností potom je, že na schůzku přijdete o půlhodinu později vy. Sama uvidíte, jak na další setkání s vámi přijde včas.

Nevíte, o čem je řeč

Vyprávíte partnerovi co se vám dneska stalo v práci a náhle zjistíte, že vůbec neposlouchá a kouká úplně mimo? Nebo dělá, že poslouchá, ale jakmile se zeptáte na jeho názor, pokrčí jen rameny a milým hlasem se zeptá, cože jste to vůbec říkala? Je jasné, že pro muže není nijak zábavné poslouchat historky o vašich kamarádkách, ale vaše starosti by vyslechnout měl. Partnerská krize může přijít i z důvodu, kdy vás partner prakticky neposlouchá. Když budete svému partnerovi něco vyprávět, požádejte ho, aby vám řekl, co ho zajímá a co naopak ne. Správného partnera však zajímá vše, co mu jeho žena řekne.

Špinavé nádobí. kam se podívám

Nikdy se nestalo, že by váš partner umyl nádobí či ho po sobě uklidil? Dát špinavé nádobí do dřezu je snad to nejmenší co může udělat. Ale muži to berou jako trest. Naučit muže uklízet není nic jednoduchého, ale my vám dáme pár rad. Až zase narazíte na špinavé nádobí na místě, kde ho váš muž nechal napospas, klidně mu ho položte na jeho pracoviště. A je jedno jestli se jedná o místo u počítače či ponk v dílně. Uvidíte, že partner si rychle vzpomene, kam špinavé nádobí patří.

A to nejlepší na konec - nezavřené prkýnko

Je to ten nejhorší zlozvyk mužů, který dokáže každou ženu maximálně vytočit. Muži si nedokáží uvědomit, proč si jejich partnerka tak stěžuje a s klidem vám řekne, že si to prkýnko máte dát dolů sama. Pokuste se s ním domluvit, jak je tento zlozvyk pro vás absurdní a že byste byla ráda, kdyby si na to dal příště pozor. I když se zpočátku bude asi koukat divně, později se naučí být poslušný.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10028 (vitejdoma.cz/rodina#6146)


Přidat komentář