Vyberte správné plavky

Byla-li k Vám v tomto ohledu příroda skromnější, zdůrazněte své přednosti pomocí vycpávek. Push-up efekt vše vyřeší za Vás. Výrazné – například květinové vzory, vám také pomohou. Pečlivě vybírejte barvy.

Výběr a koupě plavek

  • Ošíváte se už pár let ve vybledlých plavkách, které za tu dobu už poněkud změnily tvar?
  • Vyhýbáte se obchodům s plavkami a máte obavy z vybírání?

Jak zlepšit tvar plavek pro krátké nohy

třeba nejlépe prodloužíte vykrojenými kalhotkami

Jak zlepšit tvar plavek pro širší boky

upravíte jednoduše – ke světlému, vzorovanému vršku zvolíte černý spodek

Jak zlepšit tvar plavek pro větší poprsí

nevybírejte si plavky z tenkého materiálu, s tenkými šňůrkami a plavky bez ramínek. Vyberte si podprsenku s kosticovou výstuhou. Hodí se k Vám plavky vázané za krkem, které mají v podpaží širší pás látky, ne jen "špagátek".

Zdůrazněte své přednosti

Byla-li k Vám v tomto ohledu příroda skromnější, zdůrazněte své přednosti pomocí vycpávek. Push-up efekt vše vyřeší za Vás. Výrazné – například květinové vzory, vám také pomohou. Pečlivě vybírejte barvy. Sama se znáte nejlépe a dobře víte, která barva Vám vyloženě nesedí a nesluší. Zužte výběr pouze na vybrané barvy.

Rady na závěr ohledně plavek

  • Nekupujte si plavky, které Vám přesně nepadnou s tím, že do nich zhubnete nebo budete posilovat. Necítila byste se v nich dobře.
  • Rozmyslete pečlivě, jestli budete plavky používat spíše pro slunění a povalování u moře nebo trénink a sport.
  • V jednodílných plavkách se jen těžko opálíte a nepatrné bikini asi při skoku do bazénu nevydrží na svém místě.
  • Nyní je nejlepší doba pro nakupování plavek. Obchody mají po zimě novou zásobu zboží a spoustu novinek.
  • Zajímavým kouskem jsou "tankini" – plavkové tílko a kalhotky. Sledujte katalogy Přestože jsou plavky představeny na modelkách, budete mít povědomí o tom, co se Vám líbí a nebudete v obchodě tápat nad výběrem.
  • Nechoďte nakupovat plavky po obědě nebo větším jídle.
  • Postupujte rozvážně, vsaďte na kvalitu a pohodlí.
  • Nepodléhejte za každou cenu módním trendům. Cílem je přece dosáhnout toho, abyste se cítila přirozeně a přitažlivě.

Vybírejte plavky na www.TopSilonky.cz

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10086 (vitejdoma.cz/rodina#6994)


Přidat komentář