Víte, která se na co používají kola?

Trekkingová kola jsou určena hlavně na silnice a zpevněné cesty, nejsou vhodné do terénu. Díky svém vybavení jsou užívány jako dopravní prostředek. Kola freestylová jsou určena ke skákání a zdolávání náročných překážek.

Kola - Horská

jsou určena především do náročného terénu mimo cesty. Záleží pak na typu kola, pro jak náročný terén jsou určena. Horská kola mohou mít pevný nebo odpružený rám i vidlici . Opět záleží na tom, v jakém terénu chceme jezdit.

Kola - Sjezdová

jsou podobná horským kolům, ale přední vidlice je položena mnohem výše kvůli sjíždění z kopců a jízdě náročným terénem.

Kola - Crossová

slouží k jízdě v terénu, na silnicích i na cestách. Je vhodný pro cykloturistiku, do nenáročného terénu na polích, lesních cestách a komunikacích. Sedí se na něm pohodlněji a vzpřímeněji než na kole horském.

Kola - Trekkingová

jsou určena hlavně na silnice a zpevněné cesty, nejsou vhodné do terénu. Díky svém vybavení jsou užívány jako dopravní prostředek.

Kola - Silniční

se využívají pro sportovní a závodní jízdu na silnicích. Nehodí se do terénu, ale spálíte na nich spoustu kalorií.

Kola - Freestylová

jsou určena ke skákání a zdolávání náročných překážek.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10041 (vitejdoma.cz/rodina#6240)


Přidat komentář