Vhodný výběr oblečení

Zkoušíte-li nový kousek na horní polovinu těla, obejměte se. Nesmí vás nic tahat, jinak se v novém kousku oblečení nebudete nikdy cítit pohodlně. Když se obejmete a ucítíte pnutí, vezměte si o číslo větší velikost.

Pohled ze všech úhlů

V kabince se prohlížejte zepředu i zezadu, nezapomeňte se otočit k zrcadlu i bokem. Ujistěte se, že váš pas a břicho vypadají z bočního úhlu dobře. Dobrý střih krásně zploští kritické partie a vy se budete cítit dobře.

  • Vybíráte halenku, tričko nebo košili?

    Zkoušíte-li nový kousek na horní polovinu těla, obejměte se. Nesmí vás nic tahat, jinak se v novém kousku oblečení nebudete nikdy cítit pohodlně. Když se obejmete a ucítíte pnutí, vezměte si o číslo větší velikost.

    Každá značka mívá trochu jiné číslování, proto musíte pravý kousek hledat.

  • Vybíráte kalhoty?

    Kupujete-li si kalhoty, projděte se v nich, sedněte si i podřepněte. Jedině tak se dozvíte, zda vám padnou.

    Zabere vám to sice čas navíc, ale rozhodně se vám koupě vyplatí.

Dostatečná pozornost

Při výběru oblečení si zjistěte důležité informace o údržbě. Než se definitivně pro koupi rozhodnete, rozmyslete si náročnost údržby (zda jste ochotni investovat peníze a čas).

Knoflíky na nových kouscích oblečení nesmí být uvolněné či za látku tahat. Látka nesmí být vytahaná, roztrhaná a příliš pomačkaná (mohli byste přehlédnout kazy na látce).

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10092 (vitejdoma.cz/rodina#7024)


Přidat komentář