Vhodné kombinace oblečení

Pro každého je charakteristický styl oblečení, ve kterém se cítí dobře. Někdo si nedovede představit svůj šatník bez džín a triček, jiný by se neobešel bez šatiček a halenek s hlubokým dekoltem.

Získejte správný vkus na oblečení

Kolik lidí si může dovolit luxusní kousky renomovaných návrhářů? Dokonce ani slavné celebrity nesahají vždy po drahém a luxusním oblečení, ale nakupují ve velkých obchodních řetězcích a second handech. Lidé, kteří jsou od hlavy k patě oblečení v luxusním oblečení působí spíše směšně. Základem je správná kombinace jednotlivých kusů oblečení. Stačí, když si pořídíte „nestárnoucí” oblečení, které bude tvořit základ vašeho šatníku.

Kde nakupovat

Velké obchodní řetězce často vybízí ke spolupráci i známé módní návrháře, kteří tak vytvářejí levnou podobu svého módního oblečení. Navíc designéři levných masových značek mají módu dobře zmapovanou, takže často kopírují střihy, mateiály, barvy, které jen málo obmění. Jsou to sice méně kvalitní materiály, ne tak precizně ušité, ale nechybí nápad a trend.

Každý má jiný styl oblečení

Pro každého je charakteristický styl oblečení, ve kterém se cítí dobře. Někdo si nedovede představit svůj šatník bez džín a triček, jiný by se neobešel bez šatiček a halenek s hlubokým dekoltem. Důležitý je cit pro jednotlivé sladění oblečení. Nezapomeňte, že móda by měla být především zábava a ne jen otrocké podřizování módnímu diktátu.

Co to stojí?

Nevyplatí se dávat peníze do sezónních výstřelků, které už budou za rok pasé. Znáte stylové prohřešky? Vaše investice vyjde naprázdno. Stále platí pravidlo, že základem jsou především kvalitní boty a kabelka. Při výběru značkového a dražšího oblečení dávejte přednost nadčasovým kouskům, které můžete zkombinovat s co nejvíce věcmi. Za trendové záležitosti ale zbytečně neutrácejte.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10033 (vitejdoma.cz/rodina#6176)


Přidat komentář