Vesta

Dávno jsou pryč doby, kdy se mladí muži chtěli v oblékání co nejvíce odlišovat od svých otců a starších bratrů. Záliba v otrhaných džínech a volných tričkách se pomalu odsouvá na vedlejší kolej.

Vesta jako pánský doplněk  k obleku

 • Pletené pánské vesty

  dávno nejsou výsadou našich dědečků. Nosí se k černým kalhotám i riflím, barevně sladěné s košilí či svetrem.

 • Látkové vesty

  jsou zase nezbytným doplňkem obleku. Kalhoty, košile, vesta a sako, to je prostě klasika, která dělá z normálního chlápka přitažlivého elegána.

 • Zimní vesty

  můžete nosit místo bundy. Nejlépe se osvědčí na jaře a na podzim, kdy už není taková zima. K dostání jsou dnes také bundy s odepínacími rukávy, které poslouží i jako teplejší svršek.

 • Sportovní vesty

  jsou často obohaceny různými nápisy, nášivkami, kapsami nebo kapucí. Vesta určena pro sportování vás perfektně ochrání před prochlazením. Měla by být odolná proti vodě i větru.

 • Volnější vesty pro širší pány

  Vesty ocení také pánové s větším bříškem – volnější vesty totiž opticky zeštíhlují postavu.

Výsada opravdových elegánů

Dávno jsou pryč doby, kdy se mladí muži chtěli v oblékání co nejvíce odlišovat od svých otců a starších bratrů. Záliba v otrhaných džínech a volných tričkách se pomalu odsouvá na vedlejší kolej. Z pultů knihkupectví mizí knihy typu: „Jak se stát elegánem” rychlostí blesku. A nejen móda pro slavnostní večery, ale i víkendová a sportovní pánská móda je elegantní. Pokud hledáte něco opravdu unikátního na společenskou akci, zvolte sametovou vestu. Zvláště exkluzivně působí samet na základě kašmíru.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10128 (vitejdoma.cz/rodina#8007)


Přidat komentář