Umění se obléknout do obleku

V obchodech je velké množství kravat. Správná volba vyžaduje dobrý vkus, záměr a představivost. Jestliže si nejste výběrem kravaty jistí, poproste o pomoc stylistu nebo svého kolegu, jehož kravaty se vám vždy líbily.

## Jak co si obléknout

 • Zákon pánské módy č. 1 – střih na prvním místě

  I když budete na sobě mít ten nejdražší oblek, ale bude špatně střižený, budete v něm vypadat opravdu směšně. Střihem se zabývejte v každém případě, neřešte, zda chcete být či nebýt metrosexuálem.

 • Zákon pánské módy č. 2 – kvalita je hodně důležitá

  Druhou nejdůležitější věcí, co se týče pánské módy, je kvalita. Nekupujte si nejlacinější oblek, na který narazíte, ty obvykle nesedí.

 • Zákon pánské módy č. 3 – alespoň jedny pořádné boty

  Opravdu dobré kožené boty pro každodenní nošení vydrží i šest let. Ovšem zpočátku (než se pořádně rozchodí) je noste jen na kratší vzdálenosti a jakmile vás začnou tlačit, zujte je.

 • Zákon pánské módy č. 4 – pozor na ponožky

  Myslete na to, aby vám z kalhot nekoukaly ponožky. Samozřejmě to platí jen v případě, že jdete.

 • Zákon pánské módy č. 5 – košile a oblek musí ladit

  Nejde však o barvu, ale o stupeň formality. Velké vzory a hrubší látky na košili jsou k obleku méně použitelné než jemný proužek.

 • Zákon pánské módy č. 6 – správná délka rukávů

  Rukávy od saka musí být šity tak, aby z nich při rozpažení koukal malý okraj košile.

 • A konečně poslední zákon č. 7 – výběr kravaty

  V obchodech je velké množství kravat. Správná volba vyžaduje dobrý vkus, záměr a představivost. Jestliže si nejste výběrem kravaty jistí, poproste o pomoc stylistu nebo svého kolegu, jehož kravaty se vám vždy líbily.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10157 (vitejdoma.cz/rodina#8317)


Přidat komentář