Účinná kryolipolýza Plzeň

Pokud stále držíte diety, dodržujete zásady zdravého životního stylu a i přesto se Vám nedaří shodit přebytečné kilogramy, nabízí se možnost zvaná kryolipolýza. Jedná se o převratnou novinku, která Vám zcela jistě pomůže k dosažení Vaší vysněné postavy.

Účinná kryolipolýza Plzeň

Pokud jste se rozhodli udělat něco se svojí váhou, která není ideální, a rádi byste měli krásnou štíhlou postavu, může vám s tímto vaším snem a cílem pomoci Mgr. Zuzana Nováková ve svém kosmeticém studiu Be Slim. Mgr. Zuzana Nováková nabízí ve svém nově otevřeném a moderně zařízeném salónu formování postavy pomocí kryolipolýzy neboli liposukci zmražením. Současně s kryolipolýzou nabízí i lymfatickou drenáž jako součást ošetření. Dále můžete studio Be Slim navštívit v případě žádosti o využití služeb vedoucích k odstranění celulitidy a formování postavy, masáže lávovými kameny a rehabilitační masáže. Be Slim jako jediný salon v** Plzni** nabízí k ošetření kryolipolýzy zdarma ošetření radiofrekvencí a lymfodrenáž vakuovým ručním přístrojem, který výrazně zvýší účinky Kryolipolýzy a urychlí odstranění odumřelých buněk z těla.

Zuzana Nováková

Proto pokud chcete vypadat skvěle, neváhejte a Mgr. Zuzanu Novákovou kontaktujte buď telefonicky na čísle: +420 604 309 113, emailem: plzen@studiobeslim.cz, nebo osobně na adrese: Studio Be Slim, Dominikánská 5, Plzeň 301 00. Předností salonu je, že můžete přijít prakticky kdykoliv. V případě, že vám nebude vyhovovat čas začátku nebo konce pracovní doby, není žádný problém se dohodnout na jiném termínu mimo pracovní dobu včetně víkendů. Více informací o** kryolipolýze v Plzni zde http://www.studiobeslim.cz/.**

Co to je kryolipolýza?

Pod slovem kryolipolýza se skrývá nechirurgická a bezbolestná liposukce, která je převratnou novinkou ve formování postavy. Jedná se o bezbolestnou liposukci zmražením, kdy její účinky jsou srovnatelné s klasickou liposukcí. Oproti klasické liposukci má několik výhod, zejména že je, jak již bylo zmíněno, nechirurgická a bezbolestná, dále nenarušuje celistvost pokožky, nezpůsobuje žádné modřiny, otoky případně nerovnosti kůže a v neposlední řadě, není při ní nutná žádná rekonvalescence. Ihned po kryolipolýze je možné se vrátit k běžnému životu, bez nějakého omezení. Doba zákroku je asi jedna hodina a zákrok je poměrně pohodlný a snesitelný.

Kryolipolýza

Jak kryolipolýza funguje?

Kryolipolýza neboli liposukce zmražením je neinvazivní zmražení tukových buněk, které způsobí na lipolýzu. Tím, že se problémové partie zmrazí, naruší se tukové buňky, přičemž obsah tukových buněk se vyloučí do mezibuněčného prostoru a poté dále do lymfatického systému, s jehož pomocí se z těla vyloučí ven. Při zmrazení dojde v buňkách k tzv. apoptóze, což je programované narušení tukových buněk. To, že se buňka zmražením naruší a její obsah je vyloučen ven z těla, aniž by došlo k poškození okolní tkáně, je organizovaný, fyziologický a přísně regulovaný děj. Poté co dojde k odstranění tukových buněk, začne se tuková vrstva zmenšovat, protože se zbývající tukové buňky víc shlukují k sobě a vytlačují prázdná místa. Tělo samo zcela přirozeně za pomoci lymfatického systému odstraňuje z těla poškozené buňky a lipidy. Okolní tkáň není tak citlivá na chlad jako tukové buňky a proto je před tímto procesem chráněna a nedochází k žádnému jejímu poškození.

Výhody kryolipolýzy

Největší výhodou této metody je, že výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření. Minimální redukce tuku je do dvou měsíců až 20% a do šesti měsíců až dokonce 25% nebo i více.

Výhody této metody formování postavy jsou zde již nastíněné, je to především její bezbolestnost a to, že je nechirurgická. Toto ošetření se obejde bez jehel, injekčních stříkaček, anestetik a dlouhé rekonvalescence. Nevznikají po ní žádné modřiny, otoky, nerovnosti kůže. Při samotném zákroku si klienti mohou číst, poslouchat hudbu, relaxovat, pracovat na počítači apod. Dokonce i v den zákroku se můžete věnovat svým denním aktivitám, dokonce i sportovat.

Kryolipolýza Plzeň

Pro koho není kryolipolýza určena?

Rozhodně se nedoporučuje, aby liposukci mražením podstupovali pacienti s onkologickým onemocněním, dále ti, kteří trpí epilepsií, také by ji zcela jistě měly vynechat ženy v době těhotenství nebo kojení, lidé nemocní na srdce, ledviny, játra, také ti, kteří mají problémy s oběhovou soustavou nebo lidé trpící kožními a infekčními onemocněními.

Hot Stones – masáž lávovými kameny

Tento druh masáže představuje vynikající terapii, která se provádí spojením sálajícího teplapřírodních kamenů a speciálních masážních technik. Díky této masáži prožijete nezapomenutelný zážitek, na který jen tak nezapomenete a rádi se budete na masáž lávovými kameny vracet. Jak se masáž lávovými kameny provádí? Lávové kameny jsou zahřívány ve vodní lázni a pomocí jejich povrchu, který je čistě hladký a aromatických olejů je masírováno celé tělo. Lávové kameny dokážou člověku pomoci s odstraněním blokace na důležitých bodech a rozproudit tok energie v těle. Tato masáž poskytuje vysoce terapeutický a relaxační účinek. Díky masáži dochází ke stimulaci krevního oběhu a lymfatického systému, prohřívání celého těla a pomáhá detoxikovat organismus. Po masáži lávovými kameny se budete cítit velmi příjemně uvolnění, zbavíte se stresu a napětí a budete se opravdu cítit jako znovuzrození.

Dokonalé tělo s kryolipolýzou

Masáž lávovými kameny dokáže navodit skvělý pocit úlevy a relaxuj. Působí blahodárně na unavené svaly, záda, klouby, revma, křeče, krční páteř, ovlivňuje stres, nespavost, ale také bolesti hlavy. Lávové kameny a jejich užití velmi příznivě podpoří krevní oběh a tím obnoví energii těla, zrychlí metabolismus a efektivně můžou nastartovat proces hubnutí. Pokud byste rádi vyzkoušeli masáž lávovými kameny a zažili tak nepřekonatelný zážitek, co se masáží týče, navštivte studio Mgr. Zuzany Novákové a opravdu se budete cítit jako znovuzrození. Již dávno v minulosti se objevila masáž horkými kameny v mnoha různých místech po celém světě. Už před 5 tisíci lety se hladké kameny používaly v Indii, kdy po jejich zahřátí se přikládaly na tělo, aby se s jejich pomocí odstranila bolest z těla. Ve starověké Indii se v souladu s ajurvédskou tradicí používaly kameny z mořského dna nebo z řeky. Horké kameny používali také američtí indiáni, kteří s nimi regulovali teplotu v potních chýších a mimo to jim sloužili i po duchovní stránce. Teplé kameny používali i ve staré Číně a Japonsku, zejména ke stimulování akupresurních bodů. V tradiční čínské medicíně se pomocí horkých kamenů odstraňuje svalová bolest a jejich přikládání na akupresurní místa na těle ovlivňuje i funkci vnitřních orgánů. V Japonsku byly kameny přikládány na břicho dokonce i z důvodu lepšího trávení.

Masáž obličeje - vakuová terapie

Masáž obličeje

Ošetření masáž obličeje vakuovým přístrojem DERMO V4 pro speciální povzbuzení, lifting a regeneraci pleti obličeje, obzvláště kolem očí, pro prevenci a odstranění mimických vrásek a tukových polštářků. Zklidňuje a osvěžuje, odstraňuje kruhy pod očima, a regeneruje.

Vakuová terapie

Vakuum je "nejzdravější" technologie v beauty oboru vůbec. Co do účinnosti se vyrovná ostatním technologiím jako je radiofrekvence, ultrazvuk, ... Ošetřením obličeje zlepšíme nejen zdraví, vzhled Vaší kůže, ale i Vaší psychiku.

Ošetření

Vakuová terapie se skládá z kombinací různých masážních technik, jako je automatické nastartování lymfatického systému, masáž dutiny břišní, reflexologie, masáž svalových vláken, vyhlazování hlubokých vrásek, zpevňování podbradku a lícních kostí, stimulace a masáže lymfatických uzlin. Terapii je možné opakovat několikrát ročně. Každá terapie je charakterizován 6-8 ošetřeními, mezi nimiž je 7-10 dní pauza.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10185 (vitejdoma.cz/rodina#9937)


Přidat komentář