Účesy

ypadávají vám vlasy více než je zdrávo? Existují speciální vlasové výrobky určené pro muže, které vlasovou strukturu posílí. Tyto produkty vám pomohou zpomalit ztrátu vlasů - a o to jde především!

Problémy účesů u mužů

Účes je největším problémem zevnějšku každého druhého muže. Účes často působí neforemně, bez střihu, bez jakékoliv úpravy, přitom nezáleží na délce. Navíc mají muži blíže k řídnutí vlasů.

  • Prokrvte pokožku hlavy

    Vypadávají vám vlasy více než je zdrávo? Existují speciální vlasové výrobky určené pro muže, které vlasovou strukturu posílí (často obsahují látky jako kofein nebo mentol podporující prokrvení a růst). Tyto produkty vám pomohou zpomalit ztrátu vlasů - a o to jde především!

Je nutný hřeben?

Při úpravě účesu lze již použít výhradně mužské produkty - od hřebenů (speciální rukojetě určené pánům), přes šampón až po stylingové produkty a barvy na vlasy.

Účesy pro odvážné

Pro oživení barvy vlasů, změny na víkendovou párty nebo na zakrytí šedin. Proč barevné tóny nezkusit?

  • Kadeřnické salóny - zavládla rovnoprávnost

    Veškeré služby konečně neznají rozdíly - muži mohou zkusit barvení, trvalou, nechat si vlasy vyžehlit. Prakticky cokoliv, co nabízejí salóny ženám. Jen je známo, že muži chtějí mít kadeřnickou proceduru za sebou co nejdříve.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10168 (vitejdoma.cz/rodina#8503)


Přidat komentář