Účes o vás hodně prozradí

Při ošetřování vlasů dbejte na podporu lesku a objemu . Použijte pěnové tužidlo a prsty jej vmačkejte do vlasů. Delší vlasy pouze stáhněte dozadu a sepněte gumičkou......

Stupňovitý sestřih

 • Jak vlasy ošetřovat

  Základem vašeho účesu jsou vlasy sestříhané hlavně kolem obličeje. K mytí vlasů používejte šampóny pro větší objem. Ze stylingových výrobků volte tužidlo nebo lesk na vlasy ve spreji. Vlasy sušte přes kulatý kartáč. Poletující vlasy ošetřujte uhlazujícím mlékem na vlasy.

 • Co o vás účes prozrazuje

  Dbáte o svůj vzhled a milujete komplimenty. Jste perfekcionistka a ráda vyhledáváte společnost. Jste akční typ a s muži velmi ráda navazujete kontakty. Ráda s muži flirtujete, ale víc než sex vás baví svádění.

Vlasy do copu

 • Jak vlasy ošetřovat

  Při ošetřování vlasů dbejte na podporu lesku a objemu . Použijte pěnové tužidlo a prsty jej vmačkejte do vlasů. Delší vlasy pouze stáhněte dozadu a sepněte gumičkou. Pro přirozený vzhled můžete vytáhnout 1 pramínek a obratně jej kolem gumičky obtočit, zespodu připevněte vlásenkou.

 • Co o vás účes prozrazuje

  Působíte nevinně, ale je tomu právě naopak. Prameny stažené do culíku ukazují na vaše sebevědomí - nestydíte se ukázat obličej. Chcete-li být ještě víc trendy - klikněte zde. Dáváte tak okázale najevo, že nemáte potřebu se schovávat. V sexu si užíváte rychlovky a jste velmi temperamentní.

Freen styl

 • Jak vlasy ošetřovat

  Ideální jsou vlnité vlasy. Pokud máte vlasy jak hřebíky, natočte je přes velké natáčky. Vlasy můžete nechat volně padat na ramena nebo si vytvořit ležérní drdol.

 • Co o vás účes prozrazuje

  Volíte-li drdol, odkrýváte nejvíce sexy část těla - krk! Odhalená šíje je pro muže znamením, že jste dostupná. Ráda flirtujete. Vlasy ležérně rozpuštěné a zvlněné znamenají váš optimistický přístup k životu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10040 (vitejdoma.cz/rodina#6238)


Přidat komentář