Tuningové doplňky a autoelektronika

Vašeho čtyřkolového miláčka si můžete dovybavit rozličnými pomocníky a vychytávkami. Vybírat můžete z bohaté řady produktů. Přáli byste si motor tuning, podvozky, výfuky, světla, spoilery, body kity, nebo třeba parkovací senzory?

Doporučujeme :

  • Autoservis Pardubice - nabízí karosářské práce, lakýrnické práce, veškeré mechanické práce, výměnu olejů, promazání vozidla. Autoservis Pardubice Váš automobil připraví na STK a emise. Autoservis Pardubice Vám zařídí smluvní servis pro pojišťovny, včetně vyřízení pojistné události, a také zařídí odtah vozidla. Autoservis působí v lokalitě Pardubice, Chrudim, Heřmanův Městec.

 

Zakoupili jste si Audi, BMW, Fiat, Ford, Lanciu, Mazdu, Seat, Škodu aj.? V podstatě na jakékoli auto si můžete pořídit důmyslné tuningové doplňky i autoelektroniku. Nakupovat můžete ve specializovaných kamenných, či internetových prodejnách.

Tuningové doplňky

Nabídka** tuningových doplňků**, stejně jako** autoelektroniky** je velmi rozmanitá. Tak, jak stoupá zájem majitelů vozů, tak stoupá i nabídka, a to hned od více výrobců.

Jaké** tuningové doplňky** si můžete například pořídit? Chcete mít Váš vůz vybavený speciálním bočním prahem, límcem blatníků, nástavcem zadního nárazníku, předním nárazníkem, spoilerem víka kufru, předním spoilerem, střešním spoilerem, zadním nárazníkem? Vše je možné, stačí si jen vybrat a nechat si vybraný doplněk, díl namontovat.

Autoelektronika

Tak, jak jde dopředu technologie a výroba elektroniky určené do našich domácností, nezůstává pozadu ani autoelektronika. Nejedná se o žádné vyhozené peníze. Naopak, ať už si zakoupíte jakéhokoli z níže důmyslného pomocníka, rozhodně oceníte jeho možnosti a funkce.

Parkovací senzory

Jak začínajícímu řidiči, tak tzv. řidiči vyježděnému se zcela jistě bude hodit parkovací senzor. Kolikrát je totiž při parkování výhled nedostačující. A pokud zrovna nemáte spolujezdce, který by vystoupil a ukazoval Vám, může být parkování „hop nebo trop“. A také, i když Vám jiná osoba bude ukazovat, jste to Vy, kdo má nohu na plynu, takže i tak se může stát, že ťuknete.

Porovná-li se** parkovací senzor s kamerkou**, pak ten nijak nezkresluje danou situaci. A co víc díky parkovacímu senzoru uvidíte také za roh auta. Parkovací senzory jsou vhodné jak pro osobní, tak nákladní auta.

Typy parkovacích senzorů

U** parkovacích senzorů** si můžete vybrat hned z několika typů. K dispozici jsou bezdrátové parkovací senzory, parkovací senzory s displejem, parkovací senzory s kamerou a LCD, parkovací senzory bez displeje, parkovací systém ve zpětném zrcátku.

Bezdrátové parkovací senzory

Jedná se o parkovacího bezdrátového asistenta. Jednotlivé senzory se liší dosahem. I v tomto případě se parkovací senzor zaktivuje, jakmile zařadíte zpátečku. Můžete si nastavit, jak akustickou, tak vizuální signalizaci.

Parkovací senzory s kamerou a LCD

Parkovací systém, který je opatřen couvací kamerou, jež se automaticky zapne, jakmile začnete s couváním. Díky tomuto důmyslnému systému Vás parkovací asistent bude informovat obrazem i zvukem. Ať už bude za Vaším vozem jakákoli překážka, budete ihned informováni o její existenci, když začnete couvat.

Parkovací systém ve zpětném zrcátku

Důmyslný parkovací systém, který se vždy aktivuje, jakmile zařadíte zpátečku. Díky displeji pak uvidíte, jak jste vzdáleni od příslušné překážky (zeď, jiné auto, obrubník, značka aj.).

Centrální zamykání auta

Bezpochyby jsme si všichni zvykli na rozličné dálkové ovladače (k televizi, DVD přehrávači, CD přehrávači aj.). Ti z Vás, kteří jsou již majiteli** centrálního zamykání**, si možná těžko dovedou představit, že by se vrátili „o krok zpět“ ke klasickému zamykání auta.

Centrální zamykání je možné si zakoupit speciálně pro příslušnou značku auta. Výrobci však pamatují i na ostatní majitele aut a přichází s univerzálním centrálním zamykáním.

Doporučujeme :

  • Autoservis Pardubice -** nabízí karosářské práce, lakýrnické práce, veškeré mechanické práce, výměnu olejů, promazání vozidla**. Autoservis Pardubice Váš automobil připraví na STK a emise. Autoservis Pardubice Vám zařídí smluvní servis pro pojišťovny, včetně vyřízení pojistné události, a také zařídí odtah vozidla. Autoservis působí v lokalitě Pardubice, Chrudim, Heřmanův Městec.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10183 (vitejdoma.cz/rodina#9883)


Diskuze a zkušenosti

Rachma | 09.12.2014 06:51
Now I feel studpi. T Now I feel studpi. That's cleared it up for me


Přidat komentář