Trvalá na řasy

Trvalá na řasy vašim řasám nijak neuškodí. Ale určitě je potřeba se o řasy starat a pokud se líčíte, používejte na odlíčení olejíček pro regeneraci řas. Taky byste měly vědět, že oči se nesmí silně mnout.

Doporučujeme:

  • Masáže v Rožnově pod Radhoštěm a okolí - Odpočiňte si a relaxujte u masáže ve volném sportovním oblečení , při doprovodu relaxační hudby , vůně vonné tyčinky v masážním salónku na speciální matraci vyrobené k tomuto účelu.

Kosmetická procedura - trvalá na řasy

Trvalá na řasy se v posledních několika letech stala velmi oblíbenou a rozšířenou kosmetickou procedurou. Tato zkrášlující technika spočívá v natočení řas na malé natáčky, po jejichž sundání budou vaše řasy nakroucené,a to po dobu až 3 měsíců. Trvalá na řasy je vhodná jak pro dlouhé, tak i velmi krátké řasy.

 

Trvalá na řasy nahradí do určité míry i řasenku. Kosmetička natočí řasy na malinké natáčky a zhruba po 45-ti minutové proceduře dojde k jejich zvednutí a prolnutí.

K takové kosmetické úpravě se používají přípravky s regeneračními účinky, díky nímž nedojde k porušení struktury řas.

Průběh zkrášlování

  • Kosmetička vám odlíčí oči nemastným odličovačem
  • Nanese na řasy lepidlo (co nejblíže ke kořínkům řas)
  • Na lepidlo se přiloží natáčka, která se také potře vrstvou lepidla
  • Malou tyčinkou se řasy přichytí na natáčku
  • Kosmetička nanese na řasy gel, přikryje oči a vše nechá působit 15 – 20 minut
  • Poté odstraní zbytek gelu, nanese na řasy neutralizační tekutinu, překryje oči a opět nechá působit zhruba 15 minut
  • Nakonec se z řas odstraní všechny přípravky i natáčky a řasy se učešou

Trvalé řasy a zdraví

Trvalá na řasy vašim řasám nijak neuškodí. Ale určitě je potřeba se o řasy starat a pokud se líčíte, používejte na odlíčení olejíček pro regeneraci řas. Taky byste měly vědět, že oči se nesmí silně mnout, jelikož u slabých řas se mohou lámat tenké konečky, ale toto platí i bez trvalé.

Trvalá na řasy podporuje přirozenost - vaše řasy jsou krásně natočené a můžete upustit od množství líčidel

Kdy znovu navštívit kosmetičku?

Necháte-li si vaše řasy zkrášlit trvalou, další proceduru můžete podstoupit zhruba po dvou měsících. V případě, že vám trvalá vydrží déle, tak další aplikace je možná, až když není na řasách patrná.

Doporučujeme:

Masáže v Rožnově pod Radhoštěm a okolí - Odpočiňte si a relaxujte u masáže ve volném sportovním oblečení , při doprovodu relaxační hudby , vůně vonné tyčinky v masážním salónku na speciální matraci vyrobené k tomuto účelu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9987 (vitejdoma.cz/rodina#5803)


Diskuze a zkušenosti

Miška | 23.02.2011 10:33
Trvalá na řasy, nebo prodloužení ? Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s trvalou na řasy, nebo prodloužením řas. Rozhoduji se, co by bylo lepší. Řasy mám sama celkem dlouhé, ale řidší.... Chtěla bych mít oči více výrazné. A jedna z těchto technik mě strašně láká..... Poradí mi někdo ????

Lucka | 16.03.2011 20:14
Trvalá na řasy Ahoj, já byla zrovna nedávno na trvalé na řasy a bohužel jsem jen zbytečně vyhodila peníze, protože výsledek 0, ani trochu mi to řasy nenatočilo. Mám stejný typ řas jako ty, dlouhé a spíše řídké a na tento typ řas je třeba použít velké natáčky. Kosmetička u které jsem byla použila malé a proto žádný efekt nebyl. Pak jsem brouzdala na internetu a zjistila, že více lidí bylo nespokojeno s trvalou a udělat dobře trvalou také každá kosmetička neumí. (nebo spíše lépe řečeno, nechce se jí utrácet za různé velikosti natáček). Jediná rada, kterou ti mohu dát pokud nechceš dopadnout jak já, je vybrat kvalitní kosmetičku a v případě, že máš dlouhé řasy se u ní informovat, jestli má natáčky i na tvé dlouhé řasy.

Gábina | 29.04.2011 09:39
Trvalá a prodloužení Holky a není to zbytečný - utrácet peníze za trvalé a ještě více za prodlužování řas, které stejně min. za 14 dní musíte nechávat doplňovat a to také není laciná sranda..?? Stačí fakt hodně kvalitní a dobrá řasenka a je to ok. Doporučuji používat večer než půjdete spát, vetřít do řas ricinový olej, ten je krásně vyživý, myslím, že i rychleji pak rostou. A dobrá řasenka je např. od L'orealu dvoufázovka, mám zkušenost s tou modrou a je fakt super, jo a taky od Astoru ta Stimulong. Takže holky - AHOJ. G.

Ilona | 21.12.2012 09:25
trvalá na řasy Ahoj na trvalou na řasy chodim pravidelně už deset let,jsem s tím moc spokojená protože mám svoje řasy rovné,ale zalezí na tom kdo ti to dělá a jestli zrovna v tu dobu nemáš menstruaci,ted přecházim k jiné kosmetičce protože ta dosavadní jak začala dělat ty umělé tak tu trvalou odbývá a výsledek je takový že mám svoje řasy přetočený a každou jinam.Takže je dulezite si vybrat naky salon a když to neudělaji dobre tak jit jinam,ale vím že to funguje a vypadá to moc dobře.


Přidat komentář