Těhotenská móda

Těhotenské šaty by měly být volné a pohodlné. Špatný střih způsobuje, že v těhotenských šatech vypadáte jako pytel brambor. Slušivý je střih s mírným stahováním pod prsy. Nebojte se ani lehkých výstřihů a kratších délek.

Těhotenská móda

  • Těhotenský podpůrný pás

pomáhá udržet vaše bříško pevné a krásné i po porodu. Doporučuje se nosit jej i v období poporodním (tzv. šestinedělí).

  • Těhotenské spodní prádlo

Oblíbené jsou těhotenské kalhotky do pasu a velmi užitečné jednorázové kalhotky do porodnice. Vybírejte si spodní prádlo s antibakteriálním, antimykotickým a antialergickým povrchem.

  • Těhotenské kalhoty

Vybírejte vysoce elastické kalhoty, například s laclem.

  • Těhotenské šaty

by měly být volné a pohodlné. Špatný střih způsobuje, že v těhotenských šatech vypadáte jako pytel brambor. Slušivý je střih s mírným stahováním pod prsy. Nebojte se ani lehkých výstřihů a kratších délek.


Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10007 (vitejdoma.cz/rodina#6006)


Přidat komentář