Svátek - Den otců

V Americe se slaví Den otců každý rok. U nás se tento svátek teprve začíná zabydlovat. Mnoho lidí si pokládá otázku, zda je vůbec takový svátek třeba. Pánové by jistě odpověděli ano.

Počátek - Den otců

V Americe se slaví Den otců každý rok. U nás se tento svátek teprve začíná zabydlovat. Mnoho lidí si pokládá otázku, zda je vůbec takový svátek třeba. Pánové by jistě odpověděli ano. Slavíme Den žen, Den matek, tak proč bychom jednou v roce nemohli ocenit své muže a otce?

David Beckham

Slavný anglický fotbalista David Beckham dostal minulý rok od společnosti Gillette ke Dni otců diamantový holicí strojek. Našim otcům ale jistě postačí, když mu připravíme třeba jeho oblíbenou večeři.

Svátek ve filmu

Film Father's Day jak z ní v originálu, je o matce teenagera Scotta, která dodnes neví, kdo je otcem dítěte. Po 17 letech se rozhodne oba potencionální otce oslovit. Ve filmu hrají filmové Hvězdy jako je Robin Williams, Billy Crystal nebo Nastassja Kinski.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10065 (vitejdoma.cz/rodina#6557)


Přidat komentář