Stop nadváze

Trápí vás váš vzhled? Potřebujte zhubnout a hledáte nějaký návod nebo radu, jak toho docílit, když klasické diety nezabírají? Navštivte odborníka a nechte si sestavit individuální program přímo Vám na míru.

Jak na zdravé hubnutí

Celkově se životní styl lidí v poslední době hodně změnil. Stravujeme se nezdravě, podstatně méně se hýbeme. Práce je hodně náročná a to jak fyzicky, tak i psychicky, jsme stále častěji ve stresu a zanedbáváme sami sebe. A do těchto starostí ještě máme řešit svoji váhu a přemýšlet nad nejlepší možnou dietou? Kdo má v tak uspěchané době čas přemýšlet nad tím, co sníst, aby to nemělo moc kalorií, ale bylo to výživné. Navíc se vyžaduje každodenní sportování, a kde na to člověk má brát sílu, čas a energii? Mnoho z nás se stravuje nezdravě. Potraviny, které do sebe ládujeme, jsou velmi daleko od toho, co naše tělo potřebuje k tomu, aby správně fungovalo a pracovalo. Zdravé hubnutí musí být vždy postaveno na jedinečnosti každého člověka. Každý člověk je odlišný, proto každému vyhovuje jiná strava a jiný pohyb. Někdo například uvítá mléko, jiného mléko nadměrně zatíží. Pro někoho je sport radost, zábava, relax, pro jiného nutné zlo a utrpení. K tomu, abyste hubli zdravě, je potřeba odstranit špatné návyky, které Vám brání udržet si zdravou váhu, a právě s tímto Vám pomůže odborník na redukci váhy.

O hubnutí obecně

Chtěli byste také shodit kila, ale už Vás nebaví takové diety, při kterých trpíte hlady a neustálé počítání kalorií? Pokud jste již vyzkoušeli všechno možné a stejně se Vám nedaří kila shodit dolů, pak děláte zřejmě něco špatně a je potřeba to změnit. Mnoho lidí má hubnutí spojeno se stresem, dřinou a hlavně hladem. Pokud patříte také k těmto lidem, vydechněte, uvolněte se a přečtěte si následující řádky, které Vám alespoň napoví, jak se dát na cestu zdravého hubnutí. Možná jste již četli o spoustě diet, nebo jste se zajímali u svých známých a přátel, jak hubnout, atd. Jestliže máte ale kila neustále nahoře a nevíte, jak se jich zbavit, pak asi tyto rady buď nefungovaly nebo pouze krátkou dobu, načež se váha opět zastavila.

Problém vězí v tom, že dnes je nepřeberné množství všech možných rad a doporučení o tom, jak zhubnout, co všechno jíst a nejíst, jak cvičit a necvičit, ale tyto rady nejsou nijak ucelené a člověk v závěru ani neví, co se po něm vlastně všechno chce a jak rady zkombinovat, aby skutečně fungovaly a kila šla dolů. Jednou se píše o tom, jak diety fungují, podruhé se dočtete, že diety v žádném případě, že jimi absolutně nezhubnete. Někde píšou, hodně ovoce, jinde zase že ovoce ne, že raději zeleninu, a takových případů je velké množství. To se potom není čemu divit, že člověk v tom má zmatek. A právě díky tomuto chaosu se Vám nedaří zhubnout, neboť zkoušíte, kde co a výsledky nikde. Je to dáno tím, že tyto informace nejsou komplexní a netýkají se přímo Vás. Jsou to pouze jakési všeobecné rady, které zabrat můžou, ale také nemusí.

Co udělat pro zhubnutí?

Přestaňte číst nesmyslné články o tom, co jíst a nejíst, aby jste byli za měsíc štíhlí jako proutek. Při hubnutí je nutné se řídit několika pravidly, jakýmisi kroky, které jsou ke zdravému hubnutí důležité a bez kterých by to nešlo. Takže: vaše váha závisí na tom, kolik živin přijmete do svého těla a kolik vydáte. Dalším důležitým faktorem je doporučená denní dávka živin, stejně tak je důležitý správný poměr makroživin, režimové změny a cílená podpora. Tyto pojmy Vám zřejmě absolutně nic neřeknou, pokud Vám je někdo náležitě nevysvětlí a nesestaví pro Vás na základě výše uvedeného vhodný individuální program, dle kterého budete postupovat, a kila půjdou sami dolů. Právě od toho jsou tady odborníci na redukci váhy. Bez nich se asi jen velmi těžko dočkáte vytouženého výsledku.

Snad každému je jasné, že k tomu, aby zhubl, potřebuje zvýšit energetický výdej a snížit energetický příjem. Málokomu už je ale jasné, jak tohoto docílit a to už i z toho důvodu, aby tělo dostalo tolik živin, kolik potřebuje a mělo ten správný poměr makroživin. A z toho je jasné, že většina lidí, než se rozhodne začít hubnout, musí pochopit právě tyto principy. Nutné je použít veškeré tyto principy najednou. Diety, které jsou uvedeny v moderních časopisech, málokdy fungují. Pokud přesto lidé zhubnou, takové hubnutí je zpravidla jen dočasné a pro organismus také velmi škodlivé. Navíc s přibývajícím věkem se hubnutí stává stále více obtížné.

Hubnutí šité na míru

Vzhledem k tomu, že každý člověk je individuální, je jiný a proto má i jiné chutě, jiné stravovací návyky, vede jiný život, jinak se věnuje sportu, a má celkově jinou pohybovou aktivitu, proto je nutné ke každému takovému člověku přistupovat individuálně. Každý má jinou práci, v jiný čas snídá, obědvá, svačí a večeří, také každý člověk má jinou stavbu těla, jinou nadváhu, jiné příčiny své zvýšené tělesné váhy a proto i tělo hubne v důsledku těchto faktorů zcela jinak. Někteří lidé mají to štěstí, že hubnou snadno. Pro jiné je hubnutí velmi obtížné a jde opravdu pomalu. A pokud patříte mezi ty, jejichž přáním je, aby zhubli snadno, bez hladovění, bez útrap, pak Vám doporučujeme navštívit odborníka a nechat si sestavit individuální program šitý přímo Vám na míru. Cílem takového plánu a vůbec celého programu, kdy se Vám odborník věnuje, je vyřešit Vaše problémy týkající se váhy a stravování. Odborníci, kteří se zpracováním individuálního plánu pro vás zabývají, zpravidla postupují na základě dlouholeté praxe, zkušeností a čerpají ze svých znalostí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10184 (vitejdoma.cz/rodina#9936)


Přidat komentář