Srdce na dlani - šperk z lásky

Existuje spousta druhů přívěšků, které někdo vyrobil a jsou na pultech zlatnictví. Dávejte přednost těm ručně dělaným a nikdy byste neměli do šperku dávat nějakou zlou informaci.

Dar pro štěstí či úspěch

Chcete-li někomu darovat šperk pro štěstí či úspěch, musíte ho podržet několik minut v ruce a zašeptat kouzelnou formulku, např.: Ať ti tento prsten přináší štěstí, lásku a boží požehnání. Někdo bude toužit spíše po zdraví, jiný chce najít skvělou práci, ten další bude chtít zase potkat životního partnera. Své nejlepší kamarádce k narozeninám můžete dát třeba stříbrný prsten, který očarujete svou zaříkávací formulí tak, aby se do roka zamilovala do bohatého přítele a byla s ním šťastná. Budete-li přát dobro svým blízkým, bude se vracet i vám.

Jak udělat muže šťastným?

Co je vhodné darovat

Darovat můžete prstýnek, ale také přívěšek na řetízek. Naši předkové věřili, že přívěšek s beruškou se sedmi tečkami dovede přikouzlit svému nositeli peníze, kočka nás ochrání před zlými duchy, želva přináší dlouhověkost, přívěšek ve tvaru ryby zdraví, srdce značí velkou lásku, hrozen vína prosperitu a bohatství, sova přinese obdarovanému moudrost, kotva vašeho přítele či přítelkyni ukotví ve vašem rodinném přístavu a podkova vám zařídí pocty a štěstí v práci.

Rozhodnost a trpělivost při koupi šperku

Existuje spousta druhů přívěšků, které někdo vyrobil a jsou na pultech zlatnictví. Dávejte přednost těm ručně dělaným a nikdy byste neměli do šperku dávat nějakou zlou informaci. Rovněž by se jako bumerang vrátila zpátky k vám a potkalo by vás něco podobného, co jste někomu přáli. Pokud vám šperky bude chtít někdo koupit, vyberte si je pokud možno sami prostřednictvím katalogu nebo přímo ve zlatnictví osobně, aby se hodily k vašemu typu. Máte-li možnost, nechejte si je udělat na zakázku. Předtím se poraďte se známým psychotronikem či senzibilem, své slovo může mít i vaše oblíbená léčitelka, ona sama vám navrhne tvar a materiál, ze kterého by měl být šperk zhotoven.

Ochrana před nepříznivými faktory

Někomu vyhovuje stříbro, jinému zlato a někdo dá přednost mědi. Můžete si pořídit také zlatý či stříbrný medailonek s fotografií světce či světice, můžete si do něj dát i fotky svých rodičů, nebo své lásky. Někdy se do medailonku dává také ústřižek vlasů milované osoby, aby nám byla stále na blízku a aby nás pomohla ochraňovat a překonávat překážky.

Negativní působení zastavených šperků

Přemýšleli jste o tom, že si koupíte šperk ze zastavárny? Dejte si pozor, jejich původní majitel se momentálně mohl ocitnout v krizi či finanční tísni a to na šperk někdy negativně působí.

Okouzlení druhé polovičky na celý život

Chcete-li někoho šperky obdarovat, kupte mu raději úplně nové. Můžete také zjistit, ve kterém znamení se dotyčný či dotyčná narodil a překvapit je třeba přívěškem se znamením zvěrokruhu.
Některé dárečky, zejména prsteny, mohou vaši drahou polovičku oslovit natolik, že do vás bude celý život zamilovaná právě díky šperku, který jste jí darovali. V případě, že se svého miláčka budete chtít někdy zbavit a rozejít se s ním, bude vás milovat bohužel tak dlouho, dokud bude mít na prstě váš dárek, který jste navíc očarovali slovní formulkou : „Budeme si věrní na věky v dobrém i zlém”.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10025 (vitejdoma.cz/rodina#6128)


Přidat komentář