Rozmanité účesy - lehce a jednoduše doma

V dnešní době existuje spousta druhů kulem, ale natočit si vlasy můžete i za pomocí prostředků, které běžně najdete v domácnosti. O všechny druhy vlasů je třeba pečovat... jak na to?

Neposlušné vlasy ela jak je narovnat

Pokud si rovnáte neposlušnou hřívu žehličkou na vlasy, žehlete ji minimálně dva centimetry od kořínků, jinak bude účes vypadat splihle. Vlasy můžete narovnat také tak, že je před mytím učešete a po umytí a použití kvalitního kondicionéru je učešete za mokra ještě jednou. Pokud nepomůže ani to, použijte kůru pro narovnání vlasů.

Kouzlo vlnitých vlasů a jejich péče

V dnešní době existuje spousta druhů kulem, ale natočit si vlasy můžete i za pomocí prostředků, které běžně najdete v domácnosti. O všechny druhy vlasů je třeba pečovat... jak na to?

  • Vlny díky klipsům

    Natočte si pramínek vlasů na dva prsty a sepněte je u hlavy obyčejným kadeřnickým klipsem. Po patnácti minutách budete mít na hlavě přirozené lokny. Pokud nechcete čekat tak dlouho, postříkejte stočené prameny sprayem na vlasy. Klipsy můžete sundat ihned poté.

  • Vlny díky ubrouskům

    Zamotejte až ke kořínkům pramen vlasů do tří na sobě položených ubrousků stočených do proužků. Takto smotejte všechny prameny. Vlasy vyfoukejte fénem, zbavte je ubrousků a protřepejte. Vzniknou tak velmi bohaté a pěkné lokny.

  • Vlny díky alobalu

    Chcete-li přirozenou, ale divokou hřívu, do proužků z alobalové fólie ledabyle vměstnejte každý pramen vlasů. Vlasy krátce vyfoukejte fénem, nechte je vychladnout a poté asi deseticentimetrové alobalové fólie sundejte.

Možnost experimentování s vlasy

Při barvení vlasů doma hrozí, že výsledek nebude odpovídat vašim představám. Tomu lze předejít tonizujícími smývatelnými barvami, které v případě nespokojenosti po několika umytí smyjete. Navíc se nemusíte bát experimentovat s barvami, které by jste si normálně u kadeřníka nevybrali.

Nový módní trend - mokrý styl=wet styl

Mokrý styl je v létě velmi osvěžující a sexy. Po umytí vlasy vysušte jen jemně ručníkem. Předkloňte hlavu a mačkejte je od spoda nahoru. Budou působit vzdušně a svěže a příjemně vás ochladí. Totéž můžete zkusit za sucha s použitím gelu na vlasy.

Nejste spokojena s délkou svých vlasů? Prodlužte je! Metody naleznete zde...

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10020 (vitejdoma.cz/rodina#6054)


Přidat komentář