Rozluštění Vašeho dítěte dle zvěrokruhu

Děti – býci jsou tvrdohlavé osobnosti, ale rádi se věnují tvořivým koníčkům, ve kterých mohou později vynikat. Některé tyto děti mohou být plaché a samotářské, jiné naopak vůdčí. Hodně záleží na výchově a prostředí, ve kterém vyrůstají.

Rozluštění Vašeho dítěte dle zvěrokruhu - Beran

Děti narozené ve znamení Berana jsou živé, hlučné a náročné. Bývají chytré, ale chybí jim sebekázeň a sebedůvěra, proto potřebují od rodičů povzbuzení.

Rozluštění Vašeho dítěte dle zvěrokruhu - Býk

Děti – býci jsou tvrdohlavé osobnosti, ale rádi se věnují tvořivým koníčkům, ve kterých mohou později vynikat. Některé tyto děti mohou být plaché a samotářské, jiné naopak vůdčí. Hodně záleží na výchově a prostředí, ve kterém vyrůstají.

Rozluštění Vašeho dítěte dle zvěrokruhu - Blíženci

Blíženci jsou v dětství ve škole buď velmi úspěšné nebo naopak, ale později si to většinou vynahradí. Mají rozmanité koníčky a těkají od jedné činnosti k druhé. Zabavit dítě Blížence bývá někdy opravdu těžké.

Rozluštění Vašeho dítěte dle zvěrokruhu - Rak

Dítě Rak je plaché a opatrné, někdy trpí neurčitým strachem, který může přerůst ve fobie. Je velmi citlivé a potřebuje spoustu mateřské lásky.

Rozluštění Vašeho dítěte dle zvěrokruhu - Lev

Děti narozené v tomto znamení jsou vyjímečné už od narození. Jsou úspěšné a milované, což velmi brzy vycítí a mohou toho mazaně využívat. Obvykle z nich vyrůstají extroverti.

Rozluštění Vašeho dítěte dle zvěrokruhu - Panna

je dítě velmi praktické a ve škole si obvykle vede dobře. Jeho zvídavost a rozumná povaha jej předurčují k úspěchu. Přesto mu může trvat, než si získá přátele a může se cítit osaměle.

Rozluštění Vašeho dítěte dle zvěrokruhu - Váhy

Děti v tomto znamení dovedou rodiče připravit o rozum svými rozmanitými požadavky. Školu a domácí práce obvykle berou jako nepříjemnou nutnost. Mají rádi svobodu.

Rozluštění Vašeho dítěte dle zvěrokruhu - Štír

je dítě velmi soutěživé a zaujaté samo sebou. Pokud má špatnou náladu, nechce s nikým spolupracovat. Má svůj vlastní svět a občas jej popadají záchvaty zloby.

Rozluštění Vašeho dítěte dle zvěrokruhu - Střelec

je dítě dobrodruh. Miluje přírodu a pobyt venku, ale rádo se podívá i na různé zajímavé pořady v televizi. Je šťastné a optimistické a mívá hodně kamarádů.

Rozluštění Vašeho dítěte dle zvěrokruhu - Kozoroh

je už od narození velmi samostatný jedinec. Bývá slušný a skromný a velmi rychle dospívá.

Rozluštění Vašeho dítěte dle zvěrokruhu - Vodnář

Dítě ve znamení Vodnáře nerado sedí doma. Mívá hodně kamarádů a většinu času tráví s nimi. Snadno se znudí a bývá umíněné. Zkrotí je teprve školní docházka.

Rozluštění Vašeho dítěte dle zvěrokruhu - Ryby

Ryba je už od dětství zasněný tvoreček, který často kňourá bez určitých důvodů. Těžko snáší drsnou realitu a raději žije ve svých fantaziích. Od rodičů potřebuje pocit bezpečí a lásky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10091 (vitejdoma.cz/rodina#7010)


Přidat komentář