Punčochy ve spreji

V punčochách ve spreji se vám na rozdíl od klasických nezapaří nohy. V otevřených botech nezakrývají prsty nohou a tím ani vaše nalakované nehty. Zvlhčující složky ochraňují pokožku před vysycháním.

Punčochy ve spreji jsou silonky ve formě tekutého pudru. Sprej obsahuje částečky hedvábí, UV filtr, vodovzdorné, zvlhčující i zpevňující složky. Některé obsahují i tzv. diamantový prach.

Pozitiva silonek ve spreji

  1. Punčochy ve spreji nestahují pokožku a nohy v nich vypadají hladce a svůdně.
  2. Dokonale překryjí modřiny, jizvy a žilky na nohou.
  3. V punčochách ve spreji se vám na rozdíl od klasických nezapaří nohy.
  4. V otevřených botech nezakrývají prsty nohou a tím ani vaše nalakované nehty.
  5. Zvlhčující složky ochraňují pokožku před vysycháním.
  6. Zpevňující složky obsahují extrakt kofeinu a zeleného čaje.
  7. Nezařezávají se do paty.
  8. Jsou pohodlné pro celodenní nošení.
  9. Jsou voděodolné, takže jim neublíží ani případný déšť.
  10. S punčocháčemi ve spreji vám nehrozí puštěná oka.  

Použití je jednoduché

Stačí sprej před použitím protřepat a ve vzdálenosti cca 20 cm nastříkat a rozetřít dlaněmi. A jak je vysvléknete? Stačí umýt mýdlem a jsou dole.

Přibližná cena

Cena za punčochy ve spreji se pohybuje od 400 do 800 Kč. V jednom balení je však 22-25 aplikací. Punčochy existují v několika barevných odstínech.  

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10049 (vitejdoma.cz/rodina#6347)


Diskuze a zkušenosti

Madla | 07.06.2010 14:32
punčochy ve spreji Zaujaly mě punčochy ve spreji, kde bych si je mohla koupit?

Markéta | 26.09.2010 19:59
Kde koupit Dají se koupit u Bati,ale pro mě je cena nepředstavitelně, cca 750 Kč, ale jinak určitě i jinde kamarádka je kupovala kolem 500 Kč,ale nevím bohžel kde a koukala jsem i na internetu a dají se sehnat...


Přidat komentář