První rande - Vtipná nebo radši vážná? Rozverná nebo konzervativní?

Mluvení je stejně důležité jako naslouchání. Můžete mu vyprávět o svých plánech, koníčcích, ale řeč o skvělých šatech, které jste si koupila minulý týden, raději vynechejte. Stejně jako muž dává prostor vám, tak byste měla i vy jemu.

Rande = hra

Muže přitahují pohodové holky, ne vystresované nebo nepřístupné dámy. Proto se uvolněte a neberte rande příliš vážně. Dokud budete myslet na to, jestli se mu líbí vaše halenka nebo zda jste na předchozí otázku neměla odpovědět jinak, nebudete sama sebou. Berte rande jako hru a vyhněte se přílišnému očekávání.

Nežijte ve vzdušných zámcích

Žádný muž se nemůže vyrovnat pohádkovému princi, o kterém sníte. Nechoďte na rande s nekonečným seznamem toho, co by měl chlap mít, jinak budete zklamaná! Místo toho se snažte poznat nového muže a respektujte jeho názory, i když si myslíte přesný opak.

Buďte přirozená

Mluvení je stejně důležité jako naslouchání. Můžete mu vyprávět o svých plánech, koníčcích, ale řeč o skvělých šatech, které jste si koupila minulý týden, raději vynechejte. Stejně jako muž dává prostor vám, tak byste měla i vy jemu. Dokažte, že vás zajímá, co říká, řečnickými otázkami typu: „Vážně? To je zajímavé.“ Doplňujte jej, ale neskačte si do řeči. Pozor na přehnanou upovídanost! Občasné pauzy mezi řečí neuškodí.

Lichoťte

Pochvalte mu účes, svetr nebo názory, které oceňujete. Hned z vás bude mít lepší pocit! Pokud mluví o něčem, co vás zaujalo nebo co máte taky ráda, dejte mu to najevo!

Klidná a rozvážná

I když budete nervózní, snažte se nebrouzdat očima po místnosti. Dívejte se partnerovi do očí, váš pohled však musí být měkký a příjemný. Vyvarujte se dlouhému zírání, které znervózňuje.

Kreativnost se cení

Rande v restauraci nebo kině je sice prověřené, ale fádní. Buďte originální a vezměte ho tam, kde je nemožné se dobře nepobavit. Můžete navrhnout malý výlet do přírody, návštěvu hvězdárny, vyzvat ho na bláznivý závod na motokárách nebo na autodromu.

Rande je jako dobrodružství

Kdo je připraven, není ohrožen. Ať už je vaše přesvědčení jakékoliv, mějte v peněžence dost na to, abyste případně mohla zaplatit alespoň svou vlastní útratu. Může se také stát, že z vašeho vyvoleného se vyklube hulvát a vy budete chtít zařadit zpátečku. Mějte připravenou dobrou výmluvu k odchodu nebo dostatek odvahy k vyslovení pravdy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9975 (vitejdoma.cz/rodina#5636)


Přidat komentář