Problém přiznat svůj věk

Psychologové potvrzují, že člověk si až ve druhé polovině svého života uvědomuje, že tu nebude věčně, což ho donutí dopřávat si více než doposud. Problémy se stárnutím se už dnes dají bez problémů vyřešit.

Problém přiznat svůj věk

Čím je člověk starší, tím má za sebou více překonaných situací (od životních ran až po problémy v práci).

Kdy si člověk uvědomí krásu života

Lidé, kteří jsou už ve zralejším věku jsou spokojenější. Zjistili totiž, že kariéra a peníze, nejsou v životě všechno. Váží si drobností, které v mládí považovali za nepodstatné. Když se i vy dostanete do tohoto stadia, ušetříte si čas, peníze i nervy a přitom budete v pohodě.

Problémy se stárnutím

Psychologové potvrzují, že člověk si až ve druhé polovině svého života uvědomuje, že tu nebude věčně, což ho donutí dopřávat si více než doposud. Problémy se stárnutím se už dnes dají bez problémů vyřešit.

Celý život je o Vaší silné vůli myšlenek

To, na jaký věk se cítíte, záleží jen a jen na Vás. Je to asi neuvěřitelné, ale Vaše myšlenky do značné míry ovlivňují Váš vzhled.

Syndrom Doriana Graye

Až skoro chorobný boj proti stárnutí už má i svůj název, který psychologové označili jako syndrom Doriana Graye. Dorian Gray, postava od spisovatele Oscara Wilda, snil o tom, že bude věčně mladý a proto svoji duši svěřil ďáblovi. V naší populaci tímto syndromem trpí lidé ve věku 30 až 50 let. Známky stárnutí jako jsou první šediny, malé vrásky nebo vypadávání vlasů, považují za katastrofu. V nejhorších případech to vede k tomu, že se úplně vyhýbají společnosti.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10104 (vitejdoma.cz/rodina#7178)


Přidat komentář