Přirozené líčení

Na obočí klaďte důraz. Při přirozeném líčení je obočí nejvýraznějším bodem vašeho obličeje. Návod, jak upravit obočí do ideálního tvaru. Zachovejte přirozenou linii obočí, jen jej zdůrazněte speciální tužkou na obočí (opět co nejpřirozeněji).

Přirozené líčení

Nalíčit se přirozeně opravdu není jednoduchá záležitost. Pleť musí působit jednotným a dokonalým dojmem. Nejideálnější je volba matného make-upu se saténovým efektem. S výběrem vám poradíme v článku zde. Pro zakrytí tmavých kruhů pod očima a nedokonalostí pleti použijte korektor.

Aby pleť získala plasticitu, naneste na tváře a lícní kosti matnou bronzovou tvářenku (odstín přizpůsobte tónu vaší pleti).

Upravené obočí

Na obočí klaďte důraz. Při přirozeném líčení je obočí nejvýraznějším bodem vašeho obličeje. Návod, jak upravit obočí do ideálního tvaru. Zachovejte přirozenou linii obočí, jen jej zdůrazněte speciální tužkou na obočí (opět co nejpřirozeněji).

Zdůraznění rysů obličeje

Řasy natočte kleštičkami, zdůrazněte hnědou řasenkou a rty přetřete rtěnkou v matném béžovém odstínu.

Přirozená manikúra

Dokonalému líčení dodejte tu správnou tečku kvalitní manikúrou - s čistým béžovým či průhledným lakem, případně francouzskou manikúrou pro vytvoření co nejpřirozenějšího vzhledu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10010 (vitejdoma.cz/rodina#6021)


Diskuze a zkušenosti

Kamca | 16.04.2014 21:23
Hlavně pohyb a jídelnicek Ahojky jestli teda můžu poradit tak já měla dlouho problémy s váhou která mi skákala nahoru a zase dolů. Byla jsem už celkem neštastná, hodně jsem začala běhat a taky jsem začala jíst podle jídelníčku. Jelikož jsem neměla hodně peněz na výživového poradce tak jsem zvolila pouze jídelníček který dodržuji a hubnu. Jestli chceš mrkni se na www.xjidelnicek.cz a uvidíš. Každopádně na mě to fungovalo. :)


Přidat komentář