Prací prášky

Na bělost podle spotřebitelských testů stačí obyčejnější prášky. Výjimkou je viskóza, kde byly patrné lepší výsledky při použití speciálních a dražších pracích prášků (určeny přímo na bělení prádla).

Prací prášky

Spotřebitelské testy jasně říkají, že prací prostředky určené přímo na barevné prádlo se vyplatí. Prací prášky na barevné prádlo obsahují méně bělidel, jsou vůči barevnému oblečení šetrnější.

Na vlnu a hedvábí byste měli používat pouze jemné prací prostředky (enzymy obsažené v obvyklých prášcích mohou vlnu i hedvábí poškodit).

Eshop Theuerland - kvalitní prací prášky německých značek

Na eshopu theuerland.cz si vyberete nejvhodnější prací prostředek právě pro Vás.

Společnost je dovozce a prodejce obchodního zboží ze zemi EU, především z Německa, Rakouska, Itálie a Holandska. Provozují maloobchod, velkoobchod a internetový obchod. Na trhu působí již od roku 2006. První provozovna byla otevřena na Opavsku, kde v současné době vznikají další maloobchodní provozovny a velkoobchodní sklad.

Nabídka sortimentu:

 • drogerie -prací prášky
 • aviváže
 • čističe všeho druhu
 • osvěžovače vzduchu
 • čistící prostředky pro úklidové firmy
 • kosmetika – dámská, dětská, pánska
 • a mnoho jiného sortimentu

  Na eshopu si můžete vybrat z rozsáhlé nabídky pracích prostředků. Prací prostředky máte všech značek a druhů, které seženete také v obchodě. Ale eshop je daleko lepší variantou, jelikož zde seženete prací prostředky za daleko nižší ceny. Dodávku máte až do Vašeho domova a nemusíte se s pracím práškem vláčet až do Vašeho domova. Využijte rychlou a pohodlnou dodávku.

  Věříme, že budete s eshopem jistě spokojeni a rádi využijete jejich nabídku. 

Na bělost podle spotřebitelských testů

Pokud na bělení Vašeho prádla použijete přípravky, které jsou přímo určeny na bílé prádlo, budete jistě s vašim výsledek spokojeni. Prací prášky zajišťují bělost a zářivost vašeho bílého prádlo, také při častém praní neztratí prádlo svou bělost.

Co na to říkají spotřebitelské testy

Speciální prostředky na praní černého prádla jsou podle spotřebitelských testů velice účinné. 

Černé prádlo nebledne tak jako při použití klasických pracích prášků. Využít můžete nabídku na eshopu, který je výše pro Vás doporučený.

Nevíte si při praní rady

Prádlo nevoní a zůstávají vám na prádle zbytky pracího prášku?

 • Zbytky pracího prášku na prádle - nepřehnali jste to s množstvím prádla? Narazíte-li na bílé skvrnky a špatně rozpuštěné částečky prášku, na vině je příliš naplněný buben pračky. Příště dejte méně prádla a bude po problému.
 • Prádlo nevoní - důvodem je opakované praní při nízkých teplotách. Nízké teploty nedokáží zničit mikroorganismy, proto čas od času vyperte prádlo na vyvářku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10070 (vitejdoma.cz/rodina#6637)


Přidat komentář