Porodnice a služby

Kurzů se zúčastňují i další budoucí maminky. Dozvíte se zde všechny potřebné informace o porodu, účasti doprovodu a mnoho dalších. Velká část porodnic nabízí účast na předporodních kurzech i tatínkům.

Porodnice a služby

Nejlepší je rodit v okolí Vašeho bydliště, proto si zjistěte, jak na tom porodnice ve Vaší blízkosti jsou. Dnes se porodnice liší ve svých službách (a není jich málo), které nabízejí maminkám i v cenách.

Porodnice a služby - Předporodní kurzy pro budoucí maminky

Kurzů se zúčastňují i další budoucí maminky. Dozvíte se zde všechny potřebné informace o porodu, účasti doprovodu a mnoho dalších. Velká část porodnic nabízí účast na předporodních kurzech i tatínkům. Ti pak nemusí platit za přítomnost u porodu.

Porodnice a služby - Prohlídka porodního sálu

Prohlídka sálu, kde budou maminky rodit, probíhá v rámci předporodních kurzů nebo po domluvě s personálem.

Porodnice a služby - Volba polohy při porodu

Dnes už některé porodnice nabízejí rodit v jiné poloze, než klasické. Je možno rodit ve stoje, kleče či na porodnické židli.

Porodnice a služby - Aromaterapie a masáže

Novinkou se stala masáž nebo aromaterapie při porodu a pár porodnic už tuto službu nabízí.

Porodnice a služby - Doprovod u porodu

V dnešní době můžete mít u porodu více jak jednu osobu (klidně i celou rodinu).

Porodnice a služby - Epidurální analgesia

Snížení citlivosti na bolest je ve většině nemocnic hrazeno zdravotní pojišťovnou.

Porodnice a služby - Cvičení pro těhotné

Další ze služeb, kterou dnes nabízí většina porodnic.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10081 (vitejdoma.cz/rodina#6941)


Přidat komentář