Peněženky

Pokud se chystáte na víkendovou akci, jejiž konec je nepředvídatelný, přesuňte svou hotovost do peněženky, ve které je pouze prostor pro mince a papírové peníze a ostatní doklady nechte raději doma.

Pravé využití peněženky

Přitom to neznamená, že si musíte rovnou pořídit luxusní peněženku s množstvím přihrádek, tajných skrýší a minimálně 15 pozicemi na karty a vizitky.

Navíc si nemusíte ani obstarávat klasickou peněženku, sežeňte si pohodlnou tašku přes rameno, do které si kromě osobní dokladů dáte i peníze včetně mincí, které vám občas dělají v kapse boule.

Na akci bez peněženky

Pokud se chystáte na víkendovou akci, jejiž konec je nepředvídatelný, přesuňte svou hotovost do peněženky, ve které je pouze prostor pro mince a papírové peníze a ostatní doklady nechte raději doma.

Předejdete jednak jejich ztrátě a s úzkou a malou kapsou, která nemusí být ani z kůže nebo koženky, budete lépe manévrovat při placení na baru.

  • Přizpůsobte peněženku své image

    Stejně jako jiné doplňky i vaše peněženka je součastí vaší image. Kromě její funkčnosti si tedy můžete vybrat i podle oblíbené barvy, materiálu a případně i motivů, které jsou na ní zobrazeny.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10154 (vitejdoma.cz/rodina#8302)


Přidat komentář