Oblečení, které nesmí chybět ve šatníku

Snad neexistuje žena, které by v šatníku chyběly džíny. Máte-li v plánu koupit si nové, tak se ohlížejte po takových, které se hodí pro kteroukoliv příležitost. Barvu džín zvolte raději tmavší, přece jen vypadají společenštěji.

Oblečení č. 1 - Bílá košile

Bílá košile Vám určitě nesmí chybět a to ať už máte jakýkoliv styl. Je jedno jestli bude zapínací, zavázaná na uzel či přehozená přes top.

Oblečení č. 1 - Sako

Sako v tom správné stylu se Vám bude určitě hodit. Pořiďte si takové, které si budete moci obléknout k džínám i sukni. A barva? Na léto se Vám určitě bude hodit bílá, ale chcete-li sako, které můžete nosit po celý rok, je lepší černá nebo béžová.

Oblečení č. 1 - Džíny

Snad neexistuje žena, které by v šatníku chyběly džíny. Máte-li v plánu koupit si nové, tak se ohlížejte po takových, které se hodí pro kteroukoliv příležitost. Barvu džín zvolte raději tmavší, přece jen vypadají společenštěji. Vyhněte se nášivkám, třepení, potiskům a jiných ozdob.

Oblečení č. 1 - Boty v barvě těla

Možná se Vám boty v tělové barvě zdají být bez stylu, ale opravdu se dají zkombinovat prakticky se vším. Vypadají elegantně jak k sukni, tak i ke kalhotám jakékoliv barvy. Navíc Vám protáhnou nohu a tím i zeštíhlí. Boty - vyberte ty nej!

Oblečení č. 1 - Dlouhá šála

Dlouhé šály jsou v módě již nějakou dobu a určitě by Vám v šatníku, alespoň jedna, chybět neměla. Existuje mnoho způsobů, jak takovou šálu nosit, ať už jako doplněk k saku či kabátu nebo omotanou přes top nebo šaty. V každém případě však vypadá elegantně.

Oblečení č. 1 - Všestranná kabelka

Kabelka ve správném stylu, do které se vejdou všechny nezbytné potřeby, je tím nejlepším a nejjednodušším prostředkem, jak dodat šťávu jednoduchému outfitu. Nehledejte kabelky bez nápadu, ale naopak takové, které jsou výrazné.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10054 (vitejdoma.cz/rodina#6401)


Přidat komentář