Mužské kosmetické přípravky

Kosmetické produkty pro muže by měly být lehké, nemastné a zvlhčující. Jen takové mohou účinně bojovat proti podráždění pokožky po holení. Kvalitní jsou také krémy s protivráskovými a protistresovými účinky.

Mužská pokožka

Mužská pokožka je jiná. Má větší póry a více mazových žláz, takže je mastnější, podrážděná od neustálého holení (holit se, neholit se?) a méně odolná proti stresu i slunečnímu záření. Díky vhodné pánské kosmetice je možno všem těchto problémům předejít. Jejich příčinou je právě nedostatečná nebo špatná péče o pokožku. Zvláště používání obyčejného mýdla tvorbu těchto kožních problémů podporuje.

Kosmetické produkty pro muže

Kosmetické produkty pro muže by měly být lehké, nemastné a zvlhčující. Jen takové mohou účinně bojovat proti podráždění pokožky po holení. Kvalitní jsou také krémy s protivráskovými a protistresovými účinky.

Výběr z kosmetických výrobků

 • Hydratační krémy

  regenerují a obnovují pleť a zanechávají ji svěží.

 • Zpevňující a výživné krémy

  jsou určeny pro muže s podrážděnou či unavenou pletí. Vracejí pokožce energii a vitalitu.

 • Krémy, vody a gely po holení

  zklidňují pokožku podrážděnou holením a zamezují vzniku šupinek, zarudnutí nebo lesknoucí se kůže.

 • Peelingové přípravky

  slouží k hloubkové pročištění pleti. Speciální peelingové čistící gely se používají před holením. Díky odstranění nečistot kůže takový peeling napřímí vousy, zjemní je a pomáhá tak v jejich odstraňování.

 • Krémy pod oči

  udržují pokožku jemnou a vláčnou a zabraňují tak tvorbě váčků, kruhů pod očima a vrásek.

 • Krémy na ruce

  Pokud nechcete, aby se vás váš drahý dotýkal rukama plnýma mozolů a záděrek, kupte mu pánský krém na ruce, který pokožku dobře hydratuje.

 • Sprchové gely

  I tyto výrobky myslí na odlišnost pánské pokožky od dámské a svým složením se snaží ji dostatečně vyživovat.

 • Vlasová kosmetika

  rovná se šampóny, kondicionéry, ale i speciální výrobky proti vypadávání vlasů.

 • Deodoranty a antiperspiranty

  Zpocený a zapáchající muž může být jen ztěží idolem žen. Pánové jsou si toho naštěstí vědomi a díky široké nabídce těchto produktů mají z čeho vybírat.

 • Toaletní vody a tělové spreje

  To nejlepší na konec. Co by na vás mohlo zapůsobit více než dobře upravený, čistý a svěže vonící muž?

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10014 (vitejdoma.cz/rodina#6036)


Přidat komentář