Možnost kombinace bílé barvy se vším jiným

Bílé kalhoty udělají z každého chlapa elegána. Jste-li sportovní typ, vsaďte na třičtvrťovou délku. K tzv. třičtvrťákům se hodí triko s výstřihem do véčka, nejlépe také s bílými prvky.

Bílá barva je univerzální barva

Bílá je vkutku univerzální barva. Hodí se téměř ke všemu, můžete jí nosit v zimě i v létě. Působí čistě a vznešeně – možná právě proto movitější a módy znalí lidé mají ve svém šatníku „přeběleno”. Exkluzivně působí kombinace bílé a zlaté nebo bílé a stříbrné. Bílá s červenou působí vesele, bílá s modrou námořnicky, bílá s černou sebevědomě, bílá se žlutou optimisticky - kombinujte bílou s ostatními barvami podle své nálady!

Dokonalost bílé barvy - Bílé kalhoty

Bílé kalhoty udělají z každého chlapa elegána. Jste-li sportovní typ, vsaďte na třičtvrťovou délku. K tzv. třičtvrťákům se hodí triko s výstřihem do véčka, nejlépe také s bílými prvky. V létě zvolte raději vzdušné přírodní materiály, které absorbují vlhkost – např. bavlna nebo len.

Dokonalost bílé barvy - Bílá košile – vrchol elegance

Vrcholem „bílé módy” je ovšem bílá košile. Potrpíte-li si na opravdu špičkový styl, sáhněte po hedvábí. Hedvábná bílá rozhalenka vlající ve vzduchu bude na opačné pohlaví působit jako magnet. Stále moderní a praktické jsou i krepové košile (nemusíte je žehlit). Skromnějším mužům postačí košile klasická, ale dobře padnoucí.

Dokonalost bílé barvy - Bílá zdůrazní vaše opálení

Pozor! Jste-li světlý typ, bílá vaši bledost ještě více zdůrazní. Pak máte dvě možnosti nápravy: vybrat si raději bílou v kombinaci s jinou či jinými barvami (např. bíločerná košile) nebo nachytat trochu bronzu. Nejlépe totiž tato nevinná barva působí v kontrastu se zlatavě opálenou pokožkou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10117 (vitejdoma.cz/rodina#7774)


Přidat komentář