Módní zákony

Obchody nabízí záplava vzorů i barev a správná volba kravaty vyžaduje vkus, dobré oči, záměr a představivost. Pokud si tedy nejste svým výběrem jistí, požádejte o pomoc kolegu nebo stylistu.

Módní zákony - Tenisky k obleku

Neexistuje dostatečný důvod k tomu, abyste si obouvali tenisky k obleku. Pochopit to lze jen v případě, kdy opouštíte hořící dům a nic vhodnějšího jste na obutí nenašli.

Módní zákony - Rukávy od saka

Rukávy od saka musí být dlouhé tak, že z nich při rozpažení koukají jeden až dva centimetry okrajů košile.

Módní zákony - Oblékejte se podle věku

Oblékejte se přiměřeně svému věku, ne podle velikosti košile. Tričko s pubertálními nápisy či lebkami vám na věku rozhodně neubere.

Módní zákony - Výběr správné kravaty

Obchody nabízí záplava vzorů i barev a správná volba kravaty vyžaduje vkus, dobré oči, záměr a představivost. Pokud si tedy nejste svým výběrem jistí, požádejte o pomoc kolegu nebo stylistu.

Módní zákony - Zmuchlané sako

Zmuchlat sako a hodit ho do tašky je velký hřích. Kvalitní oblečení si vyžaduje kvalitní péči, šetrné zacházení a pravidelné kartáčování.

Módní zákony - Džíny jen na víkend

Co se týče džínů, tento typ oblečení je vhodný pro víkendové zábavy apod. Do zaměstnání se dají použít jen v případě, že jsou tmavé a zánovní nebo pokud pracujete na stavbě.

Módní zákony - Košile musí ladit s oblekem

V tomto případě nejde ovšem o barvu, ale o formalitu. Hrubší látky a vzory jsou méně použitelné než jemné proužky. V žádném případě si nikdy neoblékejte košili s připnutým límečkem k dvouřadému obleku, dá se totiž použít jen ke sportovnímu saku. Košile se hodí k obleku i k džínám, tričko a oblek je však méně vhodná kombinace.

Módní zákony - Křiklavé oděvy

Vyhněte se křiklavým módním trendům. Možná budete první týden módní ikonou, ale za několik týdnů se stanete terčem posměchu, neboť každý chvilkový žhavý trend se rychle okouká.

Módní zákony - Časté čištění obleků

Své drahé obleky nedávejte příliš často do čistírny. Chemické čištění je totiž pro tkaninu náročné. Pokud máte oblek jen zmačkaný, stačí jej vyžehlit.

Módní zákony - Barva k barvě sedá

Hnědé body patří k hnědému pásku, černé zase k černému. Ovšem jestli chodíte bez pásku, boty si raději vezměte.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10138 (vitejdoma.cz/rodina#8156)


Přidat komentář